RFS pagarina līgumu ar galveno treneri Dambrausku

Valds Dambrausks

FOTO: Mārtiņš Sīlis, FK Liepāja

Latvijas futbola virslīgas vicečempione un Latvijas kausa ieguvēja RFS uz diviem gadiem pagarinājusi līgumu ar galveno treneri Valdu Dambrausku, informē klubs.

Lietuviešu speciālists RFS stūri pārņēma pirms 2018.gada sezonas. Savā pirmajā gadā Dambrausks palīdzēja RFS izcīnīt bronzu, bet pērn galvaspilsētas komanda spēra soli uz priekšu, turklāt triumfēja Latvijas kausa izcīņā.

Pēc darba Panevēžas "Ekranas" komandā Dambrausks 2014.gada beigās kļuva par Viļņas "Žalgiris" komandas galveno treneri, nākamajās divās sezonās ar vienību izcīnot visus iespējamos titulus un 2017.gada sākumā arī tiekot pie Lietuvas Superkausa.

Tāpat Dambrausks tika atzīts par 2016.gada Lietuvas gada treneri, tomēr 2017.gada sezonas beigas "Žalgiris" aizvadīja neveiksmīgi, kas oktobra beigās lika speciālistam atkāpties no amata. 

43 gadus vecais Dambrausks karjeras sākumā mācījies futbola akadēmijās Anglijā, bet dzimtenē pilnvērtīgu karjeru sāka kā Valda Urbona palīgs "Ekranas" komandā, arī šeit divreiz kļūstot par valsts čempionu. 2014.gadā jau Dambrausks bija galvenais treneris, bet pēc tās sezonas Panevēžas vienība bankrotēja.

Tāpat Dambrausks iepriekš trenējis arī Lietuvas U-19 izlasi. Pērn viņš tika minēts arī kā viens no kandidātiem uz Lietuvas izlases galvenā trenera amatu.

Uz augšu