Porziņģis atgriežas laukumā pēc 10 spēļu pārtraukuma (3)

Kristaps Porziņģis
Kristaps Porziņģis Foto: AP/Scanpix

Kristaps Porziņģis naktī uz trešdienu (pēc Latvijas laika) teju tika pie "double-double" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē, atgriežoties laukumā pēc 10 maču pārtraukuma.

Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 107:110 piekāpās Losandželosas "Clippers".

Latvijas basketbolists nospēlēja 27 minūtes, guva 10 punktus (1p. 1/1, 2p. 3/9, 3p. 1/8) un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas.

Liepājnieka kontā arī 1 rezultatīva piespēles, 1 pārtverta bumba, 1 bloķēts metiens, 2 kļūdas un 5 piezīmes.

Kamēr laukumā atradās Porziņģis, mājinieki guva par 1 punktu mazāk nekā "Clippers" komanda.

Porziņģis ceļgala traumas dēļ izlaida "Mavericks" komandas iepriekšējās 10 spēles pēc kārtas. Viņam šī bija pirmā spēle 2020. gadā.

Šajā 10 spēļu nogrieznī, nespēlējot Latvijas basketbolistam, "Mavericks" komanda izcīnīja 6 uzvaras.

"Mavericks" sastāvā kārtējo lielisko spēli aizvadīja slovēnis Luka Dončičs, kurš guva 36 punktus, izcīnīja 10 atlēkušās bumbas un atdeva 9 rezultatīvas piespēles.

Dalasas labā 13 punktus guva Tims Hārdevejs juniors, bet serbs Bobans Marjanovičs pret savu bijušo komandu guva 12 punktus un izcīnīja 7 atlēkušās bumbas.

"Clippers" rindās Kavai Lenards izcēlās ar 36 punktiem, 11 izcīnītām atlēkušajām bumbām, 3 pārtvertām bumbām un 2 bloķētiem metieniem.

Rietumu konferences turnīra tabulā "Mavericks" ieņem 5. vietu ar bilanci 27 uzvaras un 16 zaudējumi.

Tikmēr "Clippers" ar 31 uzvaru un 13 zaudējumiem ierindojas 2. pozīcijā Rietumos, nedaudz atpaliekot no līderes Losandželosas "Lakers" (34-9).