Jevpalovs un Ābols tiek pie rezultativitātes punktiem AHL

Ņikita Jevpalovs
Ņikita Jevpalovs Foto: Rocket de Laval/Facebook

Latvijas uzbrucēji Ņikita Jevpalovs un Rodrigo Ābols trešdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlēs, palīdzēdami savām komandām svinēt uzvaras.

Jevpalova pārstāvētā Lavālas "Rocket" savā laukumā ar 3:2 (1:2, 1:0, 0:0, 1:0) pārspēja Sirakjūsas "Crunch".

Jevpalovs rezultatīvi asistēja pirmā perioda astotajā minūtē, kad palīdzēja panākt 1:1. Viņš šajā mačā vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Latvijas uzbrucējs šajā sezonā 40 spēlēs guvis piecus vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles un iekrājis pozitīvu lietderību +1.

Tikmēr Ābola pārstāvētā Springfīldas "Thunderbirds" savu līdzjutēju priekšā ar 5:2 (2:0, 2:0, 1:2) guva virsroku pār Hēršijas "Bears".

Ābols ar piespēli atzīmējās 35 sekundes pirms pamatlaika beigām, mājiniekiem raidot ripu tukšos pretinieku vārtos. Latvijas hokejists šajā mačā vienu reizi meta pa vārtiem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +3.

Viņš šosezon laukumā devies 19 spēlēs, kurās guvis divus vārtus, veicis septiņas rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīvas lietderības +6.

"Rocket" ar 48 punktiem 43 spēlēs ieņem ceturto vietu Ziemeļu divīzijā, bet "Thunderbirds" ar 50 punktiem 44 dueļos ir piektā Atlantijas divīzijā.