Šteinbors: Saņemt šādu balvu 34 gadu vecumā man nozīmē ļoti daudz

Pāvels Šteinbors

FOTO: Latvijas Futbola federācija

Latvijas futbola izlases vārtsargam Pāvelam Šteinboram atzīšana par Latvijas 2019.gada labāko futbolistu nozīmē ļoti daudz, bet 2019.gada labākā Latvijas futboliste Olga Ševcova bija saviļņota, saņemot balvu trešo gadu pēc kārtas, sarunā ar Latvijas Futbola federāciju (LFF) pauda futbolisti.

Piektdien LFF par 2019.gada labāko futbolistu atzina pieredzējušo valstsvienības pirmo numuru vārtos Šteinboru, kamēr dāmu konkurencē pie šī goda tika Rīgas "Dinamo" spēlētāja Olga Ševcova.

"Liels paldies par novērtējumu! Sajūtas, protams, ir patīkamas. Saņemt šādu balvu 34 gadu vecumā - tas man ļoti daudz nozīmē. Izjūtu par to lepnumu," saviļņots pēc balvas saņemšanas bija Šteinbors. "Vēlos pateikties visiem cilvēkiem, kuri balsoja par mani. Joprojām saņemu apsveikumus gan no cilvēkiem Latvijā, gan no poļiem - visi ir priecīgi par to, ka saņēmu šādu titulu."

No spilgtākajiem mirkļiem 2019.gadā futbola laukumos futbolists kā pirmo minēja Latvijas izlases uzvaru pār Austrijas valstsvienību: "Pēdējā uzvara pār Austriju atmiņā iespiedās visspēcīgāk. Mēs visi - futbolisti un līdzjutēji - ļoti gaidījām šo panākumu. Domāju, tas bija solis uz priekšu, lai arī varbūt tikai mazītiņš, taču esmu pārliecināts, ka tas bija pirmais solis tam, lai nākotnē viss kļūtu vēl labāk."

Savukārt no karjeras gaitām klubā vārtsargs izcēla kopumā stabilu un labu sezonu Polijas vienības Gdiņas "Arka" rindās. Jau ziņots, ka Šteinbors tika nominēts Polijas virslīgas labākā vārtsarga titulam 2018./2019.gada sezonā.

Nedaudz izbrīnīta par balvas saņemšanu bija Ševcova: "Biju ļoti priecīga uzzināt, ka esmu atzīta par 2019.gada labāko Latvijas futbolisti. Nudien negaidīju, ka trešo gadu pēc kārtas tikšu pie šāda goda."

Aizvadītais gads viņai paliks atmiņā ar spēlēšanu jaunajā klubā un čempiona titula izcīnīšanu. Arī izlašu līmenī bija satraucošas spēles Eiropas mērogā.

"Vai īpaši atceros gūtos vārtus pret Zviedrijas izlasi? Ne paši vārti, bet visa spēle pret tāda kalibra komandu bija ļoti vērtīga pieredze un spēcīgas emocijas," īpašo notikumu atceras futboliste.

Kopumā uzvarētāji noteikti 19 dažādās nominācijās, kas ir par divām vairāk nekā 2018.gadā, kā arī piešķirtas divas speciālbalvas vīriešu turnīru rezultatīvākajiem spēlētājiem. Šoreiz atkal tika pasniegtas balvas tradīcijām bagātajās nominācijās, kas nosauktas Latvijas futbola labā daudz devušu cilvēku - Jura Docenko, Genādija Šitika un Ilmāra Liepiņa - vārdos.

Uz augšu