Porziņģa rezultativitāte neglābj "Mavericks" no zaudējuma NBA spēlē

Kristaps Porziņģis un Donovans Mičels
Kristaps Porziņģis un Donovans Mičels Foto: Reuters/ScanPix

Kristaps Porziņģis naktī uz otrdienu (pēc Latvijas laika) guva 28 punktus, taču Dalasas "Mavericks" komanda piedzīvoja zaudējumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 119:123 (24:32, 26:39, 34:29, 35:23) piekāpās Jūtas "Jazz" komandai.

Porziņģis laukumā pavadīja 35 minūtes, kuru laikā viņš guva 28 punktus (1p. 11/13, 2p. 4/8, 3p. 3/9).

Latvijas basketbolists izcīnīja 5 atlēkušās bumbas, veica 1 rezultatīvu piespēli, pārtvēra 1 bumbu, bloķēja 2 metienus, pieļāva 1 kļūdu un saņēma 4 piezīmes.

Porziņģim atrodoties laukumā, "Mavericks" guva par 11 punktiem vairāk nekā pretinieki. Liepājnieka +11 bija trešais labākais +/- rādītājs Dalasas vienībā.

"Mavericks" sastāvā Tims Hārdevejs juniors guva 33 punktus un sakrāja +12 rādītāju, bet Sets Karijs atzīmējās ar 15 punktiem un +17 rādītāju.

"Mavericks" komandai 7. spēli pēc kārtas potītes traumas dēļ nevarēja palīdzēt vienības līderis Luka Dončičs. Šajā nogrieznī izcīnītas 3 uzvaras un piedzīvoti 4 zaudējumi.

Dončičs pirmdien piedalījās 5 pret 5 spēlētāju treniņmačā. ESPN vēsta, ka Slovēnijas basketbolists varētu atgriezties laukumā "Mavericks" nākamajā spēlē (plkst. 3.30 naktī uz ceturtdienu pret Sakramento "Kings").

"Jazz" rindās Džordans Klārksons guva 25 punktus un veica 8 rezultatīvas piespēles, bet pa 23 punktiem iemeta Donovans Mičels un Bojans Bogdanovičs.

Jūtas komandā izcēlās arī Rūdijs Gobērs, kurš guva 17 punktus (1p. 3/6, 2p. 7/7) un izcīnīja 16 atlēkušās bumbas.

Mača gaitā "Mavericks" bija iedzinējos ar 23 punktiem. Dalasas vienībai bija pa spēkam starpību samazināt, taču atspēlēties neizdevās.

"Mavericks" ar 32 uzvarām un 22 zaudējumiem ieņem 7. vietu Rietumu konferences turnīra tabulā.

"Jazz" ar bilanci 35-18 ierindojas 4. pozīcijā Rietumu konferences kopvērtējumā.