Porziņģim iespaidīgs "double-double" Dončiča atgriešanās mačā (1)

Kristaps Porziņģis savāca iespaidīgu "double-double" Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Dalasas "Mavericks" komandai izcīnīt uzvaru.

"Mavericks" basketbolisti savā laukumā 19 842 skatītāju klātbūtnē ar 130:111 (32:28, 31:24, 33:25, 34:34) pārliecinoši pieveica Sakramento "Kings" komandu, sagādājot tai otro zaudējumu pēc kārtas.

Ierindā pēc labās kājas potītes savainojuma sadziedēšanas šajā mača atgriezās Dalasas līderis Luka Dončičs, kurš nebija piedalījies iepriekšējās septiņās spēlēs.

Porziņģis laukumā pavadīja 32:57 minūtes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem 27 punktiem (1p. 3/4, 2p. 9/11, 3p. 2/5), savāca 13 atlēkušās bumbas, veica piecas rezultatīvas piespēles, trīsreiz bloķēja pretinieku metienus, pieļāva vienu kļūdu, divreiz pārkāpa noteikumus un spēli noslēdz ar +/- rādītāju 27.

Trešās ceturtdaļas beigu daļā Porziņģis ātrajā uzbrukumā izcēlās ar skaistu bumbas triecienu grozā no augšas, tobrīd izvirzot "Mavericks" vadībā ar 89:68.

Dončičs atgriezās ar gūtiem 33 punktiem, izcīnītām 12 atlēkušajām bumbām un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Tims Hārdevejs juniors uzvarētāju sastāvā pievienoja 19 punktus, Sets Karijs 18.

Tikmēr "Kings" sastāvā 22 punktus iemeta Badijs Hīlds, 16 punkti Deāronam Foksam.

"Mavericks" komanda nākamās divas spēles aizvadīs izbraukumā. Pirmo no tām vien 22. februārī Orlando pret vietējo "Magic". Tas notiks pēc NBA Visu zvaigžņu spēles.

Dalasas vienība ar 33 uzvarām 55 spēlēs Rietumu konferencē pakāpās uz sesto vietu.