Lomažam zaudējums Francijas kausa finālā (57)

Rihards Lomažs
Rihards Lomažs Foto: euroleague.net

Latviešu basketbolists Rihards Lomažs un Vilērbānas ASVEL komanda svētdien cieta zaudējumu Francijas kausa finālā.

ASVEL Disnejlendas parka esošajā Šesī ar rezultātu 69:77 (13:23, 23:17, 13:13, 20:24) piekāpās Dižonas JDA vienībai.

Lomažs laukumā pavadīja četras minūtes un 24 sekundes, kuru laikā pa groza nemeta un vienu reizi pārkāpa noteikumus.

ASVEL komandā rezultatīvākais ar 17 punktiem bija Džordans Teilors, bet pretiniekiem 20 punkti bija Rašīdam Saleimonam.

Jau ziņots, ka ceturtdaļfinālā Lomažs guva desmit punktus, bet Vilērbānas klubs ar 91:72 pieveica "Strasbourg", kamēr pusfinālā viņam uz pusi mazāk punktu un uzvara 88:59 pār Levaluā-Perē "Metropolitans 92" komandu.

Lionas basketbolisti līdz šim vienīgo reizi Francija kausā uzvarējuši 2010.gadā.

Tikmēr Vienotajā līgā svētdien notika Visu zvaigžņu spēle, kurā Jānis Timma tomēr neizgāja laukumā, bet viņa pārstāvētā Pasaules komanda ar 164:162 pārspēja Krievijas zvaigznes. Par zvaigžņu spēles vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Aleksejs Šveds, kurš ir Timmas un Daira Bertāna komandas biedrs Maskavas apgabala "Himki" vienībā.