Freimanis ar "Anwil" izcīna Polijas kausu

Rolands Freimanis
Rolands Freimanis Foto: FIBA Čempionu līgas mājas lapa

Latviešu basketbolists Rolands Freimanis svētdien kopā ar Vloclavekas "Anwil" komandu triumfēja Polijas kausa izcīņā.

"Anwil" finālā ar rezultātu 103:96 (28:28, 26:19, 21:24, 28:25) pārspēja Toruņas "Twarde Pierniki".

Freimanis finālā spēlēja 21 minūti un 47 sekundes, kuru laikā realizēja vienu no diviem divpunktu metieniem un vienu no četriem tālmetieniem, gūdams piecus punktus.

Tāpat viņš izcīnīja vienu atlēkušo bumbu, veica vienu rezultatīvu piespēli, pieļāva vienu kļūdu, divas reizes pārkāpa noteikumus un izprovocēja vienu piezīmi.

Uzvarētājiem ar 27 punktiem izcēlās Šons Džounss.

Ceturtdien ceturtdaļfinālā Freimanis guva 19 punktus, bet "Anwil" ar 87:81 pārspēja Ļubļinas "Start", kamēr sestdien pusfinālā viņam 13 punkti un uzvara 108:89 pār Radomas "Truck Hydro".

Tikmēr Lietuvā, Karaļa Mindauga kausa izcīņā, Viļņas "Rytas" ar Uvi Helmani treneru kolektīvā finālā ar 60:80 atzina Kauņas "Žalgiris" pārākumu.