Gudļevskis neglābj "Fischtown Pinguins" no zaudējuma

Kristers Gudļevskis

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis trešdien Vācijas augstākās līgas (DEL) spēlē ielaida četrus vārtus, kā rezultātā viņa pārstāvētā komanda Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" piedzīvoja zaudējumu.

Brēmerhāfenes "Fischtown Pinguins" mājās ar 3:4 (0:2, 0:1, 3:1) zaudēja Volfsburgas "Grizzly", piedzīvojot jau ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Gudļevskis šajā spēlē tvēra 21 no 25 metieniem, atvairīdams 84% raidījumu pa vārtiem.

Brēmerhāfenes komanda pēc divām neveiksmīgām trešdaļām noslēdzošās 20 minūtes iesāka daudzsološi. Gudļevska klubs līdz trešā perioda 12.minūtei īsā laikā spēja atgūt divus vārtus (2:3) Jana Urbasa personā, taču Brents Obins 14.minūtē panāca 4:2. Nepilnas divas minūtes vēlāk Džastins Fesers vēlreiz atgrieza vienu vārtu deficītu, taču atlikušajā laikā mājinieki "golus" vairs neguva, piedzīvojot ceturto neveiksmi pēc kārtas.

Vārtsargs šosezon DEL čempionātā aizvadījis 22 spēles, kurās vidēji ielaidis 2,78 vārtus un caurmērā atvairījis 90,24% metienu. Tikai piecos no šiem 22 mačiem "Fischtown Pinguins" nav tikusi pie punktiem.

DEL čempionātā Gudļevska komanda ar 73 punktiem 46 spēlēs ieņem sesto vietu, kas pagaidām nodrošina automātisku kvalificēšanos izslēgšanas spēļu ceturtdaļfinālam. Pozīciju augstāk ar 74 punktiem atrodas Diseldorfas EG, kuru pārstāv Rihards Bukarts.