Kamaniņu braucējs Bērziņš izcīna sudrabu pasaules junioru čempionātā

Gints Bērziņš FOTO: Luge Latvia/Facebook

Latvijas kamaniņu braucējs Gints Bērziņš piektdien Vācijā Oberhofas trasē izcīnīja sudraba godalgu pasaules junioru čempionātā.

Par sacensību uzvarētāju tika kronēts mājinieks Morics Eliass Bolmans, kurš abos braucienos bija nepārspēts un otrās vietas ieguvēju Bērziņu apsteidza par 0,204 sekundēm. Bērziņš vēl vienu mājinieku Dāvidu Nesleru apsteidza par 0,168 sekundēm.

Bērziņš pirmajā braucienā bija trešais, bet otrajā otrais, kas summā ļāva iegūt sudrabu.

Sacensībās piedalījās arī Kaspars Rinks, kurš 33 sportistu konkurencē izcīnīja 21.vietu, uzvarētājam zaudēdams 2,073 sekundes. Rinks pirmajā braucienā sasniedza 23.laiku, bet otrajā pakāpās par četrām pozīcijām.

Juniorēm par čempioni kļuva vāciete Džessika Degenharda. No latvietēm Sigita Bērziņa bija nepārspēta startā, bet braucienos ieņēma sesto un astoto vietu, kas summā deva astoto pozīciju un četru sekundes desmitdaļu deficītu pret uzvarētāju.

Uzreiz aiz viņas bija Elīna Ieva Vītola, kurai braucienos bija astotā un 11.vietā, uzvarētājai zaudējot 0,461 sekundi. Zane Kaluma ar 15. un 19. finiša laiku bija 18.vietā, bet Anda Upīte ar 21. un 22. rezultātu ieņēma 22.pozīciju starp 25 sportistēm, kuras tika pie ieskaitīta rezultāta.

Savukārt kamanu divniekos startēs Eduards Sevics-Mikelševics/Lukass Krasts un Kaspars Rinks/Andris Liepiņš.

Pasaules junioru čempionāts Vācijā noslēgsies sestdien, kad būs sacensības divniekiem un komandu stafetē.

Uz augšu
Back