Porziņģis kaldina "Mavericks" komandas uzvaru (134)

Pēc vienas spēles izlaišanas Dalasas "Mavericks" komandas sastāvā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) atgriezās Kristaps Porziņģis, palīdzot savai komandai izcīnīt uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē.

"Mavericks" basketbolisti savā laukumā ar 139:123 pārliecinoši pieveica Minesotas "Timberwolves" komandu.

Porziņģis laukumā pavadīja 25:03 minūtes, kuru laikā guva 15 punktus (1p. 4/5, 2p. 4/6, 3p. 1/8), izcīnīja deviņas atlēkušās bumbas, veica trīs rezultatīvas piespēles, reizi pārkāpa noteikumus un spēli noslēdza ar +/- rādītāju -2.

Uzvarētājiem Tims Hārdevejs juniors guva 23 punktus, bet ar 20 atzīmējās komandas līderis Luka Dončičs, kura kontā arī deviņas atlēkušās bumbas un septiņas rezultatīvas piespēles.

"Mavericks" komanda jau pirmajā puslaikā iemeta 81 punktu, pēc nospēlētām 24 minūtēm iegūstot 16 punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā Hārdevejs, Porziņģis un Dončičs spēli noraudzījās no rezervistu soliņa.

"Timberwolves" sastāvā D'Andželo Rasels izcēlās ar 29 punktiem un Maliks Bīzlijs pievienoja 21.

Minesotas vienībai arī šajā mačā nevarēja palīdzēt Karls Entonijs Taunss, kurš izlaida piekto spēli pēc kārtas.

Nākamo maču Dalasa aizvadīs naktī uz ceturtdienu, kad viesos spēlēs pret citu Teksasas komandu Sanantonio "Spurs".

"Mavericks" ar 35 uzvarām 58 spēlēs ieņem septīto vietu Rietumu konferencē.