Sākusies biļešu tirdzniecība uz vienīgajām Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm Rīgā

Latvijas hokeja izlase

FOTO: Edijs Pālens/LETA

No 25. februāra visās "Biļešu Serviss" tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuserviss.lv sākusies biļešu pārdošana uz vienīgajām šīs sezonas Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm "Arēnā Rīga".

Boba Hārtlija vadītā izlase šajā sezonā aizvadīs tikai divas spēles savu skatītāju priekšā. "Bite Euro Hockey Challenge" ietvaros Latvijas hokejisti 30. aprīlī un 1. maijā spēkosies pret Šveices valstsvienību.

Šveices izlase savā pašmāju turnīrā Latvijas komandai būs pretiniekos arī šā gada pasaules čempionātā maijā.

"Nav šaubu, hokejs ir Latvijas nacionālais sporta veids, tāpēc lepojamies, ka "Bite" jau trešo gadu var būt kopā ar Latvijas hokeja izlasi tās sasniegumos. Kas reiz baudījis hokeju klātienē, tas piekritīs – tas ir tā vērts, tāpēc aicinu apmeklēt "Bite Euro Hockey Challenge" – vienīgās divas spēles, kurās mūsējie par uzvaru cīnīsies mājās," norāda Bite vadītājs Kaspars Buls.

Atkarībā no sektora "Arēnā Rīga" vienas biļetes cena uz šīm spēlēm būs sākot no 10 eiro. Uzrādot attiecīgo apliecību, skolēni, studenti, pensionāri un invalīdi biļeti varēs iegādāties ar 50%. Invalīdiem ratiņkrēslos ieeja brīva, bet pavadonim biļete ar 50% atlaidi.

Biļetes uz šīm spēlēm var iegādāties ŠEIT.

Gatavojoties pasaules čempionātam Cīrihē, Latvijas izlase kopumā aizvadīs astoņas pārbaudes spēles. Sešas viesos, bet divas "Arēna Rīga".

Uz augšu