Pasečņiks attīstības līgā atgriežas ar zemu metienu precizitāti (1)

Anžejs Pasečņiks
Anžejs Pasečņiks Foto: Capital City Go-Go/Twitter

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks otrdien guva četrus punktus Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) G līgas spēlē, neglābdams Vašingtonas "Capital City Go-Go" komandu no zaudējuma.

Vašingtonas basketbolisti savā laukumā ar rezultātu 93:125 (16:23, 26:44, 21:29, 30:29) piekāpās Bostonas "Celtics" fārmklubam Meinas "Red Claws".

Pasečņiks šajā duelī laukumā pavadīja 17 minūtes, kuru laikā realizēja divus no astoņiem divpunktu metieniem un netrāpīja savu vienīgo tālmetienu.

Tāpat viņš izcīnīja četras atlēkušās bumbas, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva piecas kļūdas, bloķēja vienu metienu un sestās piezīmes dēļ trešajā ceturksnī priekšlaicīgi pabeidza cīņu. Mājinieki ar viņu laukumā ielaida par 12 punktiem vairāk nekā iemeta.

Vašingtonas komanda ar 20 uzvarām 36 spēlēs Austrumu konferencē ieņem sesto vietu.

Pasečņiks šajā sezonā Vašingtonas "Wizards" sastāvā NBA piedalījies 20 spēlēs, kurās laukumā pavadījis vidēji 18,5 minūtes, guvis 7,0 punktus un izcīnījis 4,9 atlēkušās bumbas.