Girgensons gūst savus 12. vārtus šosezon NHL

Ar vārtu guvumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) čempionātā pagājušajā naktī (Latvijas laiks) izcēlās Latvijas uzbrucējs Zemgus Girgensons.

Tas gan nepalīdzēja Bufalo "Sabres" komandai izcīnīt uzvaru. Girgensona pārstāvētā vienība ar rezultātu 2:3 viesos piekāpās Kolorādo "Avalanche".

Girgensons precīzi meta spēles 17. minūtē, kad pēc Kaila Okposo un Johana Larsona piespēles ātrā pretuzbrukumā no tuvas distances panāca 1:1.

Laukumā Girgensons pavadīja 14:50 minūtes, no kurām 1:34 spēlēja mazākumā. Viņš veica vienu metienu pa vārtiem, zaudēja vienīgajā iemetienā un maču pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

"Sabres" pārtrūka divu spēļu uzvaru sērija.

26 gadus vecais Girgensons pēdējās trijās NHL spēlēs guvis divus vārtus un veicis divas rezultatīvas piespēles. Savukārt sezonā kopumā viņš jau savācis 19 rezultativitātes punktus - 12 vārti un 7 piespēles. Visā iepriekšējā sezonā Girgensons iekrāja 18 rezultativitātes punktus - 5+13.

Nākamo spēli Bufalo aizvadīs sestdien, kad viesu izbraukumā tiksies ar Vegasas "Golden Knights".

"Sabres" ar 66 punktiem 63 cīņās ieņem 13. pozīciju Austrumu konferences kopvērtējumā.