Jevpalovs gūst divus vārtus uzvarā pār "Senators"

Ņikita Jevpalovs
Ņikita Jevpalovs Foto: Rocket de Laval/Facebook

Latvijas uzbrucējs Ņikita Jevpalovs trešdien izcēlās ar diviem gūtiem vārtiem Amerikas Hokeja līgas (AHL) spēlē, palīdzot Lavālas "Rocket" uzveikt Belevilas "Senators" komandu.

Jevpalova pārstāvētā "Rocket" komanda ar rezultātu 4:1 (0:1, 2:0, 2:0) uzvarēja "Senators", kuras rindās sezonas lielāko daļu aizvadīja Rūdolfs Balcers.

Latvijas centra uzbrucējs vārtus guva otrās trešdaļas vidū, kad panāca 1:1, kā arī trešās trešdaļas beigās, rezultātam kļūstot 3:1.

Savus pirmos vārtus šajā mačā Jevpalovs guva komandai spēlējot skaitliskajā vairākumā.

Savukārt otrais precīzais metiens Latvijas hokejistam izdevās spēles pēdējā minūtē, kad viņš ieraidīja ripu tukšos pretinieku vārtos.

Kopumā šajā mačā Jevpalovs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, cīņu pabeigdams ar neitrālu lietderību.

Uzbrucējs šosezon 48 mačos AHL guvis septiņus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles.

Belevilas vienības sastāvā šajā spēlē nebija Balcera, jo viņš atrodas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Otavas "Senators" rīcībā.

Citā spēlē Klīvlendas "Monsters" bez NHL kluba Kolumbusas "Blue Jackets" sastāvā esošā vārtsarga Matīsa Edmunda Kivlenieka ar rezultātu 3:4 (1:2, 2:1, 0:0, 0:1) papildlaikā zaudēja Kristiāna Rubīna pārstāvētajai Toronto "Marlies".

Rubīns šajā mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli "Marlies" pirmajos gūtajos vārtos. Vēl aizsargam arī divi metieni pa vārtiem un neitrāla lietderība.

"Rocket" AHL Austrumu konferencē ieņem 11. vietu 16 vienību konkurencē, bet "Marlies" ir 12. pozīcijā.