Bertānu pieviļ metienu precizitāte; "Wizards" piekāpjas "Jazz" (65)

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē realizēja tikai vienu no astoņiem tālmetieniem, nespējot glābt Vašingtonas "Wizards" no neveiksmes.

"Wizards" viesos ar 119:129 (28:31, 32:27, 21:32, 38:39) zaudēja Jūtas "Jazz", kas pārtrauca četru zaudējumu sēriju.

Bertāns laukumā pavadīja 28 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus, grozā raidot vienu no astoņiem tālmetieniem, kā arī četrus no pieciem "sodiņiem". Tāpat basketbolists izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, pa reizei pārtvēra bumbu un bloķēja metienu, nopelnīja divas personīgās piezīmes, bet "Wizards" ar rūjienieti sastāvā ielaida par 13 punktiem vairāk nekā iemeta.

Tikmēr Bredlijs Bīls Vašingtonas komandā izcēlās ar 42 punktiem un desmit rezultatīvām piespēlēm. "Jazz" vienībā 30 punkti Donovanam Mičelam, 21 punktu iekrāja Bojans Bogdanovičs, bet par vienu mazāk guva Džordans Klārksons, kura rēķinā arī astoņas atlēkušās bumbas.

Nākamā spēle "Wizards" paredzēta svētdien pret Goldensteitas "Warriors".

Vašingtonas komanda ar 21 uzvaru 58 spēlēs ieņem devīto vietu Austrumu konferencē.

Latvijas basketbola zvaigzne Kristaps Porziņģis piektdien NBA spēlē guva 24 punktus un izcīnīja 13 atlēkušās bumbas, taču arī šādi statistikas rādītāji neglāba Dalasas "Mavericks" no neveiksmes.

"Mavericks" viesos ar 118:126 (31:31, 24:32, 38:25, 25:38) zaudēja Miami "Heat".

Porziņģis laukumā pavadīja 38 minūtes un 35 sekundes, kuru laikā guva 24 punktus, grozā raidīdams trīs no septiņiem divpunktu un sešus no 14 trīspunktu metieniem. Tāpat viņš izcīnīja 13 bumbas zem groziem, divreiz rezultatīvi piespēlēja, vienreiz bloķēja metienu, pieļāva vienu kļūdu, saņēma divas personīgās piezīmes, bet "Mavericks" ar latvieti ierindā guva par astoņiem punktiem vairāk nekā ielaida (otrs labākais rādītājs Dalasas komandā).

Savukārt Rodions Kurucs piektdien neguva nevienu punktu NBA regulārā čempionāta spēlē, kurā viņa Bruklinas "Nets" komanda piedzīvoja zaudējumu.

"Nets" viesos ar rezultātu 118:141 (36:29, 26:39, 36:40, 20:33) zaudēja Atlantas "Hawks".

Kurucs šajā mačā laukumā pavadīja trīs minūtes un 39 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu metienu. "Nets" ar Kurucu laukumā iemeta par astoņiem punktiem mazāk nekā ielaida.