Vailders līdzjutējiem: jūsu karalis ir ar jums, karš tikai sākas

FOTO: Reuters/ScanPix

Bijušais Pasaules Boksa padomes (WBC) smagsvaru čempions amerikānis Deontejs Vailders skaidri pateicis, ka ir apņēmības pilns atgūt nesen zaudēto jostu. Uzrunājot savus līdzjutējus, viņš paziņoja, ka "karš tikai sākas".

Februārī Vailders zaudēja savu WBC čempiona jostu, septītajā raundā ar tehnisko nokautu piekāpjoties skandalozajam britam Taisonam Fjūrijam. 

"Sveiciens visiem maniem līdzjutējiem. Sveiciens maniem tautiešiem. Vēršos pie saviem līdzjutējiem visā pasaulē. Gribu jums pateikt, ka neesmu nekur pazudis. Jūsu karalis ir ar jums. Mēs nepaiesim malā. Karš tikai sākas. Es atkal piecelšos. Esmu spēcīgs. Esmu karalis un cīnītājs, karalis, kurš nekad nepadodas. Cīnīšos līdz nāvei un atgūšu savu titulu. Es atgriezīšos. Tiekamies pēc pāris mēnešiem, karš tikai sākas," savā "Instagarm" kontā paziņoja Vailders. 

Iepriekš izskanēja ziņas, ka Vaildera - Fjūrija trešā cīņa varētu notikt šā gada vasarā. 

Abi bokseri pirmo reizi ringā tikās 2018. gada decembrī, cīņai noslēdzoties neizšķirti.

Tiesa, Fjūrijs paudis, ka vēlas ringā tikties ar savu tautieti Entoniju Džošua, kuram šobrīd pieder WBA, IBF, WBO un IBO jostas. 

Vailders uzvarējis 42 no 44 cīņām, pirms spēkošanās ar Fjūriju 41 dueli noslēdzot ar nokautu, bet viena cīņa bija noslēgusies neizšķirti. Kopš februāra viņa kontā arī viens zaudējums. 

Uz augšu
Back