Bertāns "uguņo" no tālās distances un atkārto karjeras rekordu (1)

Dāvis Bertāns
Dāvis Bertāns Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas basketbolists Dāvis Bertāns svētdien izcēlās ar rezultatīvu sniegumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē.

Bertāna pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" komanda svētdien izbraukumā ar rezultātu 124:110 pārspēja Goldensteitas "Warriors".

Latvijas basketbolists guva 29 punktus (2p. 1/4, 3p. 8/10, soda metieni 3/3), laukumā pavadot 30 minūtes.

Bertāns otro reizi NBA spēlētāja karjerā vienā spēlē trāpīja 8 tālmetienus. Iepriekšējā reizē viņš izpildīja 12 trīspunktu metienus, lai sasniegtu rekordu.

Latvijas basketbolistam šī ir NBA spēlētāja karjeras otrā rezultatīvākā spēle. Viņa rekords ir 32 punkti vienā spēlē.

Svētdien aizvadītajā spēlē Bertāns arī izcīnīja 4 atlēkušās bumbas bloķēja 1 metienu, pieļāva 2 kļūdas un saņēma 2 piezīmes.

"Wizards" ar Bertānu laukumā šajā spēlē guva par 3 punktiem vairāk nekā pretinieki.

Pēc mēneša pārtraukuma NBA spēlē uz vairākām minūtēm "Wizards" sastāvā laukumā izgāja latviešu centrs Anžejs Pasečņiks.

Latvijas basketbolists nospēlēja 11 minūtes un guva 3 punktus (2p. 1/1, soda metieni 1/2).

Pasečņiks izcīnīja 1 atlēkušo bumbu un saņēma 2 piezīmes. Starp rezervistiem viņš ieguva labāko +/- rādītāju +10.

"Wizards" sastāvā rezultatīvākais šajā spēlēs ar 34 punktiem bija Bredlijs Bīls, bet Rui Hačimura iemeta 15 punktus.

"Warriors" rindās ar 27 punktiem izcēlās Endrū Viginss.

Vašingtonas komanda šosezon 59 spēlēs izcīnījusi 22 uzvaras un patlaban ieņem 9. vietu Austrumu konferences turnīra tabulā.

Savukārt Goldensteitas vienība ar 13 uzvarām 61 spēlē ir pēdējā Rietumos un visā līgā.