Kamaniņu sporta sezona noslēgsies ar Latvijas čempionātu Siguldā

Kristers Aparjods FOTO: Atis Strenga

8. un 9. martā Siguldas Bobsleja un kamaniņu trasē tiks aizvadītas sezonas pēdējās sacensības un noskaidroti 2020. gada Latvijas čempioni kamaniņu sportā. Sacensībām pieteikts 81 sportists. 6. martā paredzēti oficiālie treniņbraucieni, savukārt godalgas tiks sadalītas 7. martā.

Pirms gada sezonu ar uzvaru Latvijas čempionātā noslēdza Kendija Aparjode, Riks Kristens Rozītis un brāļi Andris un Juris Šici.

Pieaugušo konkurencē uz starta stāsies visi Latvijas labākie kamaniņu braucēji. Vīru konkurencē par godalgām cīnīsies pieci sportisti – Inārs Kivlenieks, Kristers Aparjods, Artūrs Dārznieks, Riks Kristens Rozītis, kā arī jaunietis Gints Bērziņš, kurš šosezon kļuva par trešo Jaunatnes ziemas olimpisko spēļu čempionu, kā arī junioru pasaules vicečempionu.

Divvietīgo ekipāžu grupā brāļiem Andrim un Jurim Šiciem, Oskaram Gudramovičam/ Pēterim Kalniņam, Kristenam Putinam/ Imantam Marcinkēvičam un Mārtiņam Botam/ Robertam Plūmem konkurenci veidos arī juniori Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, Krišjānis Brūns/Vitālijs Jegorovs un Kaspars Rinks/Ardis Liepiņš.

Starp dāmām Elīza Cauce, Ulla Zirne un Kendija Aparjode sacentīsies arī ar Sigitu Bērziņu, Elīnu Ievu Vītolu, Andu Upīti, Justīni Maskali un Frančesku Bonu.

Sacensību programma

06.03.2020.

  • 15:00 2 treniņbraucieni - Vīrieši, Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši „A”, Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas -Juniori.
  • 16:15 2 treniņbraucieni - Jaunietes „A”, Jaunieši „B”
  • 17:00 2 treniņbraucieni – Jaunietes „B”, Jaunieši „C”, Jaunietes „C”, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši un Jaunietes „A”,
  • 19:00 Izloze

(Finiša ēkas sekretariātā)

07.03.2020.

  • 09:00 2 Sacensību braucieni - Vīrieši, Juniori, Divvietīgās ekipāžas, Divvietīgās ekipāžas – Juniori, Sievietes, Juniores, Jaunieši „A”,
  • 10:15 2 Sacensību braucieni - Jaunietes „A”, Jaunieši „B”
  • 11:00 2 Sacensību braucieni - Jaunietes „B”, Jaunieši „C”, Jaunietes „C”, Divvietīgās ekipāžas – Jaunieši un Jaunietes „A”,
  • 13:00 Apbalvošana

(15.virāžas laukumā)

Uz augšu
Back