Balcers ar "Senators" svin uzvaru papildlaikā pret "Sharks"

Rūdolfs Balcers
Rūdolfs Balcers Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokeja uzbrucēja Rūdolfa Balcera pārstāvētā Otavas "Senators" komanda sestdien izcīnīja uzvaru Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta mačā

"Senators" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (1:1, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā uzveica Sanhosē "Sharks", izcīnot 4. uzvaru pēdējos 5 mačos.

Balcers laukumā pavadīja 12 minūtes un 32 sekundes (1 minūti un 2 sekundes skaitliskajā vairākumā).

Latvijas hokeja uzbrucējs izpildīja 4 metienus pa pretinieku vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

"Senators" labā vārtus guva Niks Pols un Kriss Tīrnijs, kurš ar precīzu metienu izcēlās papildlaikā.

"Sharks" sastāvā vienīgos vārtus guva Evanders Keins.

22 gadus vecais Balcers šosezon NHL piedalījies 13 mačos, guvis 1 vārtus, veicis 2 rezultatīvas piespēles un sakrājis lietderības koeficientu -1.

Balceram zināmā mērā šī bija nedaudz īpašāka spēle nekā citas, jo "Sharks" komanda viņu izraudzījās 2015. gada NHL jauno spēlētāju draftā ar kopējo 142. numuru.

"Senators" ar 62 punktiem 69 spēlēs ieņem pirmspēdējo jeb 15. vietu Austrumu konferencē, bet "Sharks" ar 63 punktiem ierindojas 14. pozīcijā Rietumos.