"Riga" pārtrauc līgumu ar aizsargu Gabovu

Vladislavs Gabovs

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Latvijas čempione futbolā "Riga" pēc abpusējas vienošanās pārtraukusi līgumu ar aizsargu Vladislavu Gabovu, informē klubs.

Pieredzējušais labās malas aizsargs Gabovs "Riga" sastāvu papildināja 2018.gada vasarā. 1987.gadā dzimušais futbolists aizvadīja 13 spēles, guva vienus vārtus un palīdzēja "Riga" izcīnīt pirmo čempiontitulu kluba pastāvēšanas vēsturē. 

2018.gadā Gabovam arī četras spēles Latvijas kausā, kur arī iegūta galvenā trofeja.

Gabovs regulāri rīdzinieku sastāva pildīja arī kapteiņa funkciju, taču veikt maksimālu ieguldījumu aizsargam traucēja daudzie savainojumi. Tieši savainojumi bija galvenais iemesls, kāpēc 2019.gada sezonā viņš virslīgas čempionātā aizvadīja tikai piecas spēles, nopelnot trīs brīdinājumus.

Šobrīd Gabovs uzņem sportisko formu pēc savainojuma izārstēšanas un lielākoties līdz šim trenējās pēc individuālas programmas. 

Karjeras laikā Gabovs pārstāvējis vairākas Latvijas komandas, bet karjeru ārpus dzimtenes viņš uzsāka 2015.gadā, kad aizvadīja piecas spēles Krievijas otrās spēcīgākās līgas vienībā Saratovas "Sokol", bet pēc tam viņš pārcēlās uz Polijas augstākās līgas vienību Kelces "Korona". Šo vienību sportists pārstāvēja divas sezonas, bet pēc tam pievienojās Kipras klubam "Paphos".

Latvijas izlasē Gabovs aizvadījis vairāk nekā 30 spēles, ar vārtu guvumiem neizceļoties.

Uz augšu