Pārceltas visu Latvijas futbola izlašu tuvākās spēles

Latvijas izlases futbolisti FOTO: Latvijas Futbola federācija

Pārceltas visas drīzumā paredzētās Latvijas futbola izlašu oficiālās spēles, pavēstījusi par maču norisi atbildīgā Eiropas Futbola asociāciju savienība (UEFA).

Jau iepriekš Latvijas Futbola federācija (LFF) komunikācijā ar sabiedrību, UEFA un spēļu pretiniekiem paudusi, ka no drošības un praktiskās puses nesaredz iespējas Latvijas izlašu tuvāko spēļu notikšanai. Oficiāli maču pārcelšanu gan var apstiprināt tikai UEFA, kas otrdien video konferences laikā ar visu 55 UEFA dalībvalstu pārstāvjiem to arī izdarījusi.

"Visu UEFA sacensību un spēļu (ieskaitot pārbaudes maču) klubiem un izlasēm - gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē - norise ir apturēta līdz turpmākam paziņojumam," teikts UEFA izplatītajā informācijā, kurā apstiprināta arī šovasar paredzētā Eiropas čempionāta finālturnīra pārcelšana uz 2021. gada vasaru. 

Līdz ar to nenotiks Latvijas nacionālās izlases pārbaudes spēles izbraukumā pret Melnkalni (26. martā) un Sanmarīno (31. martā), kā arī Latvijas U-21 izlases Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra mačs izbraukumā pret Poliju (27. martā).

Ja kopējā situācija to ļaus, šīs spēles paredzēts aizvadīt jūnijā, par ko attiecīga informācija sekos papildus.

Jau iepriekš UEFA uz pašlaik nezināmu laiku pārcēla Latvijas U-19 izlases spēles Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra Elites kārtā Dānijā, kas bija plānotas attiecīgi 25. martā pret Angliju, 28. martā pret Ukrainu un 31. martā pret Dāniju.

Pirms tam UEFA pārcēla arī aprīlī un maijā Latvijā paredzētos Attīstības turnīrus U-16 un WU-16 izlasēm, kuros bez mājiniekiem bija paredzēts piedalīties Armēnijas, Sentlūsijas un Vanuatu puišu vienībām, kā arī Armēnijas, Moldovas un Singapūras meiteņu komandām.

Uz augšu
Back