VIDEO ⟩ Porziņģis: Mums vēl nav bijušas koronavīrusa pārbaudes

Kristaps Porziņģis

FOTO: Ieva Makare/LETA

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas "Mavericks" latviešu zvaigznei Kristapam Porziņģim vēl nav veikts koronavīrusa tests, raidījumam "Hattrick ar Puči" atklāja basketbolists.

Kopumā jau septiņiem NBA basketbolistiem konstatēts Covid-19 vīruss, taču neviens no viņiem pēdējā mēneša laikā nav tieši stājies pretī "Mavericks" spēlētājiem.

"Mums vēl nav bijušas pārbaudes, bet pieļauju, ka šonedēļ visus notestēs. Tas ir tikai laika jautājums," teica Porziņģis.

NBA komandas saviem spēlētājiem ieteikušas atrasties izolācijā.

"Ja gribam aizbraukt uz treniņu zāli, ir jāuztaisa tests. Un arī, tiekot zālē, ir jāietur distance. Diezgan nopietni. Man šķiet, ka visi sēž mājās un neviens neko īsti nedara," atklāja Porziņģis.

Šobrīd nav skaidrības, kad varētu atsākties NBA 2019./2020.gada sezona. Neziņa par sezonas turpināšanu liedz basketbolistiem atgriezties viņu dzimtenēs.

"Tie, kuri nav vietējie, tiem tiešām ir jāpaliek. Ja atsākas sezona, un mēs nevaram ielidot atpakaļ, tad būs liela problēma. Amerikāņi vai kanādieši var lidot pie ģimenēm. Mēs, eiropieši, esam šeit iesprūduši," atzīmēja Porziņģis.

"Mavericks" Rietumos ar 40 uzvarām 67 spēlēs ir septītajā vietā. Porziņģis šosezon laukumā devies 51 spēlē, kurā vidēji guvis 19,2 punktus, izcīnījis 9,5 atlēkušās bumbas, veicis 1,7 rezultatīvas piespēles un bloķējis 2,1 metienu.

Pirms nedēļas NBA lēma vismaz uz mēnesi pārtraukt turnīru, bet paredzams, ka dīkstāve būs ilgāka.

Pēdējo reizi pilna NBA sezona netika aizvadīta 2011./2012. gada sezonā, jo līga un spēlētāju asociācija nespēja vienoties par koplīgumu. Togad pirmie dueļi tika aizvadīti ap Ziemassvētku laiku, bet kopumā sezona sastāvēja no 66 spēlēm.

Uz augšu