Rīgas domes deputāts Pulks kandidēs uz Latvijas Futbola federācijas viceprezidenta amatu

Rīgas domes opozīcijas deputāts Olafs Pulks (V).

FOTO: Sintija Zandersone/LETA

Ilggadējais Rīgas domes deputāts Olafs Pulks ("Jaunā Vienotība") nolēmis kandidēt uz Latvijas Futbola federācijas (LFF) viceprezidenta amatu, aģentūrai LETA apstiprināja pats Pulks.

Viņš norādīja, ka kandidēs gan uz viceprezidenta amatu, gan arī piedalīsies gaidāmajās Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās. Ja gadījumā viņš tiks ievēlēts abos amatos, Pulks pienākumus cer apvienot.

"Nevienam nav noslēpums, ka domes deputāta amats nav pamatdarbs un lielākā daļa domnieku paralēli strādā kur citur. Uzskatu, ka šie abi amati ir apvienojami, taču es vēl neesmu ievēlēts ne vienā, ne otrā, tādēļ pagaidām spriest ir pāragri," sacīja Pulks.

Komentējot savu lēmumu startēt uz LFF viceprezidenta amatu, bijušais domnieks sacīja, ka jau kopš 2008.gada ir Jura Ducenko futbola skolas "Alberts" valdes priekšsēdētājs, kurā patlaban skolojas aptuveni 500 bērni no visas Rīgas.

"12 gados ir izdevies izveidot pietiekami lielu klubu Rīgā, kas tiek pārstāvēts visās vecuma grupās, sākot no pašiem jaunākajiem līdz pat 1.līgas meistarkomandai. Tāpat esam ieguvuši profesionālās interešu izglītības iestādes statusu akreditējoties Izglītības un zinātnes ministrijā," sacīja Pulks, norādot, ka viceprezidenta amatā būtu gatavs strādāt "visas futbola saimes interesēs".

LFF kongress gaidāms 24.aprīlī un tajā plānotas LFF prezidenta, viceprezidentu, valdes un neatkarīgo institūciju locekļu vēlēšanas. 

Uz augšu