Jūrmalas basketbola klubs nesaņem domes atbalstu un pārtrauc darbību

LETA
Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1
Jūrmalas kluba basketbolisti. Centrā treneris Mārtiņš Gulbis.
Jūrmalas kluba basketbolisti. Centrā treneris Mārtiņš Gulbis. Foto: Toms Paipals/BK Jūrmala/Facebook

Jūrmalas basketbola klubs nav saņēmis pilsētas domes solītu atbalstu, kā rezultātā notiek komandas darbības pārtraukšana, informē vienība.

Klubs raksta, ka Jūrmalas pilsētas dome mēra Gata Trukšņa personā nav izpildījusi savas saistības pret basketbola komandu, ignorējot oficiāla iepirkuma rezultātus. 

Kā aģentūrai LETA skaidroja kluba ģenerēlamenedžeris un biedrības "Jūrmalai un sportam" vadītājs Jānis Voins, vienība programmas "Par Jūrmalas pilsētas domes līdzfinansējuma piešķiršanu sporta organizāciju, to pārstāvēto komandu un individuālo sportistu atbalstam" ietvaros no 140 000 eiro nesaņēma pērnā gada otrajā pusē paredzētos 60 000 eiro. 

Tāpat komanda uzvarējusi 15.janvārī izsludinātajā iepirkumā "Jūrmalas Sporta skolas audzēkņu treniņu procesa un spēļu pieredzes nodrošināšana augstākās līgas basketbola komandā", taču tas ir pārtraukts.

"Šobrīd spēlētāju un treneru ģimenes ir nostādītas fakta priekšā, ka godīgi nopelnītais netiks atlīdzināts, atstājot bez iztikas avota uz ilgu laiku. Nekāda veida nožēlu vai līdzjūtību par šo cilvēku likteni pilsētas mērs un viņa kolēģi neizjūt," emocionāli raksta kluba pārstāvji.

Biedrība "Jūrmalai un sportam" organizē un nodrošina basketbola komandas "Silja" (agrāk "Jūrmala"/"Betsafe") darbību. Pirms priekšlaicīgā sezonas noslēguma notika komandas nosaukuma maiņa - no "Jūrmala"/"Betsafe" uz "SilJa". 

Šobrīd biedrība "Jūrmalai un sportam" konsultējas ar juristiem un apsver iespēju vērsties tiesā ar prasību pret Jūrmalas domi.

Jūrmalas komanda šajā sezonā 22 spēlēs izcīnīja 11 uzvaras, kas pirms Latvijas-Igaunijas līgas sezonas pārtraukšanas turnīra tabulā deva sesto vietu. Jūrmalnieki ir 2018.gada Baltijas Basketbola līgas vicečempioni un Latvijas Basketbola līgas bronzas medaļu laureāti.

Facebook Draugiem X Whatsapp
Comments 1

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu