Lukašenko domā, ka hokejs uz ledus ir īstas zāles pret vīrusiem

Lukašenko domā, ka hokejs uz ledus ir īstas zāles pret vīrusiem
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko un Krievijas prezidents Vladimirs Putins hokeja spēlē
Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko un Krievijas prezidents Vladimirs Putins hokeja spēlē Foto: Reuters/ScanPix

Uz ledus nav vīrus, jo tas ir ledusskapis, Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko pēc draudzības spēles hokejā sestdien citē portāls "championat.com".

Baltkrievija ir vienīgā valsts Eiropā, kurā vēl notiek hokeja čempionāts, pašreiz aizvadot Baltkrievijas meistarsacīkšu finālu, un kurā uzsākts 2020.gada futbola čempionāts, spēlējot jau otro kārtu.

Pēc draudzības cīņas hokejā Lukašenko paskaidroja, kāpēc pats turpina doties laukumā koronavīrusa Covid-19 epidēmijas laikā.

"Labāk mirt stāvus nekā dzīvot uz ceļiem," kaimiņvalsts prezidentu citē "championat.com". "Šeit uz ledus nav vīrusu. Tas ir ledusskapis. Īstas zāles pret vīrusiem."

Koronavīrusa pandēmija tika pasludināta 11.martā. Pirmoreiz līdz šim nezināma vīrusa forma tika fiksēta 2019.gada nogalē Uhaņas pilsētā Ķīnā.

Vīruss nonācis gandrīz 200 valstīs. Pasaulē fiksēti vairāk nekā 600 tūkstoši saslimšanas gadījumu, kā arī 28 tūkstoši bojāgājušo.

Starptautisko organizāciju apkopoti dati liecina, ka Baltkrievijā esot mazāk nekā 100 saslimšanas gadījumu ar koronavīrusa izraisīto Covid-19 slimību.

Nav gan zināms, cik patiesa ir Baltkrievijas valdības sniegtā informācija.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu