"Aston Villa" kapteinis neievēro karantīnu un izraisa avāriju

Džeks Grīlišs.

FOTO: Reuters / Scanpix

Anglijas futbola premjerlīgas kluba Birmingemas "Aston Villa" kapteinis Džeks Grīlišs nedēļas nogalē pārkāpa Lielbritānijas valdības noteiktos ierobežojumus un pēc ballītes izraisīja nelielu ceļu satiksmes negadījumu.

Lielbritānijas valdība pirms nedēļas izsludināja trīs nedēļas ilgu ārkārtējo stāvokli nolūkā ierobežot jaunā koronavīrusa izplatību, slēdzot visu "nesvarīgo" veikalu darbu un pakalpojumu sniegšanu, kā arī aizliedzot jebkādu pulcēšanos, par kuru tiks uzskatīta arī trīs personu satikšanās.

Lielbritānijas iedzīvotājiem savas dzīvesvietas ļauts pamest tikai, lai dotos uz pārtikas veikaliem un aptiekām, uz darbu vai aizvadīt fiziskas aktivitātes vienatnē.

Tiesa, 24 gadus vecais Grīlišs sestdien devās uz ballīti Birmingemas pievārtē un svētdien plkst.8 pēc vietējā laika stāvvietā izraisīja sadursmi ar diviem auto, apskādējot spēkratus.

Pirmdien Grīlišs atvainojās par savu uzvedību, taču tas neglābs viņu no soda, jo klubs uzlicis viņam pienākumu ziedot Birmingemas bērnu slimnīcai.

"Saņēmu zvanu no drauga ar aicinājumu pie viņa atpūsties, un es muļķīgi piekritu. Negribu, lai kāds pieļauj tādu pašu kļūdu, tāpēc aicinu visus palikt mājās, kā arī sekot noteikumiem," paziņoja futbolists, kurš šajā sezonā 26 spēlēs guvis deviņus vārtus.

Grīlišam šī nav pirmā reize, kad viņš iekuļas nepatikšanās. Pirms pieciem gadiem viņš saņēma bargu kritiku par smieklu gāzes lietošanu.

Anglijas premjerlīgas turnīrā mači nav bijuši trīs nedēļas un turnīrs ir pārtraukts uz nenoteiktu laiku.

Uz augšu