"Anadolu Efes", Madrides "Real" un "Valencia" pilnībā segs spēlētāju algas

FOTO: EPA/Scanpix

Eiropas valstu basketbola klubi Stambulas "Anadolu Efes", Madrides "Real" un "Valencia" pilnībā segs spēlētāju algas koronavīrusa Covid-19 krīzes laikā, svētdien paziņoja "Eurohoops".

Koronavīruss Covid-19 ir sagādājis raizes arī basketbola pasaulei. Tomēr saskaņā ar "eurohoops.net" avotiem Turcijas "Anadolu Efes", un Spānijas komandas - Madrides "Real" un "Valencia" ir trīs komandas, kas informējušas spēlētājus par līgumsaistību izpildi.

Tiešā vīrusa pandēmijas ietekme uz sportu ietver visu sacensību pārtraukšanu, kā arī finansiālos jautājumus, ko izraisa atliktās un atceltās spēles.

Šie trīs Eiropas spēcīgāko komandu komandu turnīra Eirolīgas dalībnieki ir garantējuši parakstītos līgumus par 2019./2020.gada sezonu, savukārt latviešu basketbolista Rolanda Šmita pārstāvētā kluba "Barcelona" spēlētāji pieņēma ierosinātos algu samazinājumus, bet daudzas citas vienības joprojām risina sarunas ar saviem spēlētājiem.

Jāatzīmē arī tas, ka šo trīs klubu ārzemju spēlētāji nav devušies atpakaļ uz savām dzimtenēm, un īpaši Turcijas vienības gadījumā, kas ir vadībā gan Eirolīgā, gan Turcijas čempionātā, spēlētāji,  kā atzina treneris Ergins Atamans, joprojām individuāli trenējas.

Eurolīgā sezona var atsākties vasarā, ja būs droši apstākļi spēlētājiem un komandām. Iesaistīto personu galvenā prioritāte joprojām ir veselības saudzēšana.

Uz augšu