Suaress: Neimars vienmēr būs gaidīts mūsu ģērbtuvē

Neimars FOTO: Reuters/ScanPix

Futbola zvaigzne Neimars, kurš šosezon pārstāv Francijas grandu Parīzes "Saint-Germain" (PSG) allaž ir gaidīts atgriežamies "Barcelona" komandā, sarunā ar laikrakstu "Mundo Deportivo" trešdien teica Luiss Suaress.

Neimars Barselonas komandu pameta 2017.gadā, kad PSG viņu ieguva par rekordlielu summu - 222 miljoni eiro. Taču jau pēc vienas sezonas Francijā brazīlietis vairākkārt skaidri lika noprast, ka vēlas atgriezties Spānijas klubā.

"Ikviens pazīst Neimaru un zina, kādu atmosfēru viņš ienes ģērbtuvēs," laikrakstam teica Suaress. "Viņa spējas ir neizmērojamas, taču savu limitu viņš vēl nav sasniedzis. Neimars vienmēr būs gaidīts mūsu ģērbtuvē, jo mēs viņu novērtējam."

Urugvajas izlases uzbrukuma līderis arī izteica komplimentus Lautaro Martinesa virzienā, kurš pašlaik pārstāv Itālijas komandu Milānas "Inter", bet drīzumā, iespējams, pievienosies "Barcelona".

"Lautaro lieliski progresē Itālijā. Viņš ir daudzpusīgs spēlētājs ar plašu arsenālu, kas arī viņu padara par izcilu uzbrucēju," 22 gadus veco futbolistu slavēja Suaress, kurš atkopjas no ceļgala operācijas.

Suaress arī pauda, ka nebīstas, ja komanda nolems iegādāties vēl kādu futbolistu, jo iekšējā konkurence esot nepieciešama.

"Starp mums vienmēr pastāv konkurence, bet, kamēr visiem ir viens mērķis - uzvarēt -, ikviens ir aicināts mūsu komandā," pauda futbolists.

Barselonas komandas viens no līderiem arī atklāja, ka medijos izskanējušās baumas par spēlētāju nevēlēšanos samazināt algas, bijušas nepatiesas.

"Šī informācija nav patiesa. Spēlētāji vairāk "aizsvilās" par kluba pausto viedokli, ka mēs neesam daļa no lielākas grupas. Šī vienošanās par algu samazināšanu ievilkās tikai tāpēc, ka atalgojuma samazināšana 22-23 spēlētājiem nenoris ātri," skaidroja Suaress.

Otrdien Spānijas čempionāta prezidents Havjērs Tevass pauda pārliecību, ka spēles vietējā turnīrā varētu atsākties maija vidū. Tevass arī norādīja, ka Spānijas čempionātu šogad būtu nepieciešams izspēlēt līdz galam, pretējā gadījumā klubi kopumā zaudēs ap vienu miljardu eiro.

Tāpat līgas prezidents neslēpa, ka līdz 26.aprīlim, kas Spānijā pagaidām ir pēdējā ārkārtas stāvokļa diena, klubu treniņi neatsāksies. Gadījumā, ja ārkārtas stāvoklis Spānijā tiks pagarināts, skaidrs, ka sezonu maijā neizdosies atsākt.

Uz augšu
Back