KHL prezidents noraida runas par Rīgas "Dinamo" sezonas izlaišanu

Rīgas "Dinamo" hokejisti Roberts Mamčics, Kārters Eštons, Bens Māršals, Lauris Dārziņš

FOTO: Raimonds Volonts, "Dinamo Rīga"

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) prezidents Aleksejs Morozovs noraidījis runas, ka vairākas komandas, tostarp Rīgas "Dinamo", varētu izlaist nākamo sezonu. 

Iepriekš par izstāšanos no KHL čempionāta nākamajā sezonā paziņoja Vladivostokas "Admiral". To Morozovs apstiprināja. 

Nesen "Championat" žurnālists Ļevs Lukins ziņoja, ka Rīgas "Dinamo" ir viens no septiņiem KHL klubiem, kas nākamo sezonu varētu būt spiesti izlaist. Morozovs šādas runas kliedēja. 

"Esam runājuši ar visiem klubiem, kuri medijos minēti kā "problemātiski". Visi ir apstiprinājuši savu dalību nākamajā sezonā," KHL mājas lapā citēts Morozovs. "Gatavojamies sezonu sākt septembrī, bet, protams, viss būs atkarīgs no pandēmijas situācijas attīstības."

Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis iepriekš atklāja, ka tiek strādāts, lai piesaistītu jaunu galveno treneri. Viņa vārds tiks paziņots pēc pandēmijas beigām. 

Tāpat presē izskan vairāku hokejistu vārdi, kuri varētu papildināt Rīgas "Dinamo" sastāvu. Tiesa, tas pagaidām ir neoficiāli. 

Rīgas "Dinamo" budžets nākamajā sezonā būšot iepriekšējās sezonas līmenī, Krievijas ziņu aģentūrai TASS pagājušajā nedēļā atklāja Savickis.

Uz augšu