Vairākas ģimenes iesūdzējušas tiesā uzņēmumu, kura helikoptera avārijā gāja bojā Braients

LETA/AP
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Foto: AFP/SCANPIX

Vēl četru bojāgājušo pasažieru ģimenes locekļi iesūdzējuši tiesā kompāniju, kuras helikoptera avārijā dzīvību zaudēja Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigzne Kobe Braients un vēl astoņas personas.

Svētdien Losandželosas tiesā prasību iesniegušas vēl divas ģimenes, bet pirms pāris mēnešiem "Island Express Helicopters" tiesā iesūdzēja arī Vanesa Braienta, kura zaudēja ne tikai savu vīru, bet arī meitu. Kompānija atteikusies sniegt komentārus.

Atšķirībā no Braientas iesniegtās prasības šajās kā viens no atbildētājiem netiek minēts helikoptera pilots Ara Zobajans. Visās prasībās nāvē tiek vainota "Island Express Helicopters", kura organizēja lidojumus, un "Island Express Holding", kurai piederēja helikopters.

ASV Nacionālās transporta drošības pārvaldes (NTSB) sākotnējās izmeklēšanas rezultāti neliecina, ka lidaparātam būtu radušās kādas tehniskas problēmas. Helikopters pirms ietriekšanās kalnā lidoja cauri mākoņiem apgrūtinātas redzamības apstākļos.

Kā savā prasībā apgalvo Braienta, Zobajans, veicot lidojumu miglā, bija neuzmanīgs, un viņam to vajadzēja atcelt.

Braients mūžībā aizgāja 26.janvārī 41 gada vecumā, avarējot helikopteram, kurā atradās deviņas personas.

20 gadu spožajā karjerā Braients Losandželosas "Lakers" sastāvā kļuva par pieckārtēju NBA čempionu, divas reizes iegūstot finālsērijas vērtīgākā spēlētāja balvu, kā arī vienu reizi viņš tika atzīts par regulārā čempionāta labāko spēlētāju.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu