WNBA draftam bijusi lielākā TV auditorija pēdējo 16 gadu laika

FOTO: AP/Scanpix

ESPN nedēļas nogalē pārraidītajam Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) draftam bijusi lielākā televīzijas auditorija pēdējo 16 gadu laikā.

Draftu televīzijā vērojuši 387 000 skatītāju, kas ir par 123% vairāk nekā pērn un par 33% vairāk nekā 2011.gadā, kad ESPN iepriekšējo reizi translēja izvēles ceremoniju.

Tikai 2004.gada drafta ceremonijā bija lielāka televīzijas auditorija. Toreiz ar pirmo numuru izraudzījās Diānu Taurasi, bet trešajā kārtā tika izvēlēta latviete Ieva Kubliņa.

WNBA un NBA platformās ar draftu saistītie video tika skatīti 6,5 miljons reižu un kopējais skatījumu ilgums sasniedza 1,3 miljonus minūšu, kas ir attiecīgi par 165% un 237% vairāk nekā pērn.

Piektdien WNBA draftā ar 11.numuru tika izvēlēta latviete Kitija Laksa, kura nonāca līgas trīskārtējās čempiones Sietlas "Storm" paspārnē. Laksa kļuva par visaugstāk draftēto Latvijas basketbolisti.

Pirmajā kārtā bez pārsteigumiem tika izvēlēta Oregonas Universitātes rumāņu izcelsmes saspēles vadītāja Sabrina Jonesku, kura nonāca Ņujorkas "Liberty" vienībā. Ar otro numuru tika draftēta Vācijas uzbrucēja Satu Sabalī, kura arī pārstāv Oregonas Universitāti, bet nonāca Dalasas "Wings" komandā. Savukārt trešais numurs bija Beilora Universitātes komandas centra spēlētājai Lorēnai Koksai, kuru izvēlējās Indiānas "Fever".

WNBA 2020.gada sezonai bija jāsākas maija vidū, taču tagad turnīra starts atlikts uz nenoteiktu laiku. Iepriekšējā sezonā par WNBA čempionēm tika kronētas Vašingtonas "Mystics" basketbolistes, kuras finālsērijā ar 3-2 uzveica Konektikutas "Sun".

Uz augšu
Back