Sevastova nominēta "Fed Cup" balvai par lielāko atdevi

Anastasija Sevastova FOTO: AFP/SCANPIX

Latvijas sieviešu tenisa otrā rakete Anastasija Sevastova trešdien otro gadu pēc kārtas nominēta balvai par lielāko atdevi Federāciju kausa sacensībās, izpelnoties šādu godu par sniegumu Federāciju kausa ("Fed Cup") kvalifikācijā šā gada februārī.

Neviena spēlētāja pirms Sevastovas nebija pārspējusi Serēnu Viljamsu 14 iepriekšējās Federāciju kausa izcīņas vienspēlēs. Pasaules ranga 43.vietas īpašniece Sevastova pirmoreiz šo sacensību vēsturē apbēdināja 23 reizes "Grand Slam" turnīros uzvarējušo amerikānieti Latvijas - ASV mača ceturtajā mačā Evretā, uzvarot triju setu cīņā un panākot 2-2 neizšķirtu mačā.

Balva par lielāko atdevi Federāciju kausa sacensībās tiek piešķirta jau 11.gadu. Balvas mērķis ir godināt tās tenisistes, kuras ir īpaši izcēlušās savas valsts komandā, parādījušas kortā lielu cīņassparu un nesavtīgi palīdzējušas savai komandai.

Katras Federāciju kausa grupas uzvarētājs saņems čeku, kas tiks ziedots labdarības organizācijai pēc uzvarētāja izvēles.

Tiešsaistes balsošana notiks vienu nedēļu, sākot no piektdienas, 1.maija, un uzvarētāji tiks paziņoti pirmdien, 11.maijā.

Latvija februāri Federāciju kausa fināla kvalifikācijas mačā ASV ar 2-3 piekāpās mājiniecēm.

Pasaules grupā bez Sevastovas uz šo balvu pretendē arī kanādiete Leila Fernandesa, spāņu tenisiste Karla Svaresa-Navarro un baltkrieviete Aleksandra Sasnoviča.

Uz augšu
Back