Ar labāko braucēju dalību notiks Latvijas kauss e-riteņbraukšanā

FOTO: Publicitātes foto

Nākamās nedēļas trešdienā, 6. maijā, pulksten 19:00 vakarā populārajā Zwift platformā notiks “Veloprofs” Latvijas kausa sacensības riteņbraukšanā, informē Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Pasākumā piedalīsies Latvijas labākie šosejas un kalnu riteņbraucēji, kuriem aicināti pievienoties arī pārējie velo cienītāji. Kopējais dalībnieku skaita limits noteikts - 100 braucēji.

Laikā, kamēr nav iespējams rīkot klātienes riteņbraukšanas sacensības, pēc LRF un veikala "Veloprofs" iniciatīvas tiek rīkots "Veloprofa" Latvijas kauss riteņbraukšanā populārajā Zwift platformā. Viena no gaidāmā attālinātā pasākuma idejām ir parādīt, ka riteņbraukšana no visiem aktuālajiem e-sportiem ir pats sportiskākais.

Dalībnieki uz saviem velotrenažieriem, kas, ņemot vērā digitāli atainotās distances reljefu, maina slodzes (mīšanās grūtības pakāpi), veiks 40 kilometru garu distanci pa kādu no populārajiem velo maršrutiem. Dalībniekam būs iespēja distancē sekot konkurentiem, kas nodrošinās papildu azartu un sportisko garu.

Ar savu dalību pasākumu pagodinās visi pašmāju labākie šosejas, kā arī kalnu riteņbraucēji. Viņu vidū pasaules tūres komandās startējošie - Toms Skujiņš, Emīls Liepiņš (abi "Trek - Segafredo") un Krists Neilands ("Israel Start - Up Nations"), kā arī tādi labi zināmi šosejas un MTB riteņbraucēji kā - Māris Bogdanovičs, Andžs Flaksis, Mārtiņš Blūms, un Oskars Muižnieks. Viņiem pievienoties aicināti arī citi velomīļi, kuriem ir nepieciešamais velotrenažieris un Zwift lietotne. Kopējais dalībnieku skaita limits - 100 braucēji. Dalība pasākumā bez maksas. Turklāt plānots nodrošināt tiešraidi, lai sacensību gaitai varētu sekot ikviens interesents.

Sacensību formāts paredz, ka pirmās 15 minūtes tiks veiktas visiem dalībniekiem vienā tempā, dodot iespēju aprunāties ar vadošajiem šosejas un MTB riteņbraucējiem. Turpinājums jau būs sacensību režīmā. Tiks noskaidroti un  apbalvoti ātrākie vīri un dāmas.

Lai pieteiktos "Veloprofa" Latvijas kausam, jāveic šādas lietas:

  1. Programmā Zwift jāpieseko veikala "Veloprofs" kontam;
  2. Jāatzīmē "Going" Latvijas Riteņbraukšanas federācijas izveidotajā sacensību Event (notikumā);
  3. Jāapstiprina uzaicinājums uz braucienu.
Uz augšu
Back