Čārlstonā plānots lielākais tenisa turnīrs kopš pandēmijas sākuma

Socija Kenina FOTO: AP/Scanpix

Jūnija beigās Čārlstonā tiks aizvadīts tenisa turnīrs ar 16 spēlētāju līdzdalību, starp kurām būs redzamas arī "Grand Slam" čempiones Bjanka Andresku un Sofija Kenina.

Plānots, ka turnīrs sāksies 23.jūnijā un tajā piedalīsies 16 Sieviešu tenisa asociācijas (WTA) spēlētājas. Tenisistes būs sadalītas komandās, un turnīrā kopumā gaidāmas 16 vienspēļu un astoņas dubultspēļu cīņas.

Kopš sezonas pārtraukuma izsludināšanas šis būs lielākais tenisa turnīrs pasaulē.

Zināms, ka komandu kapteines būs Betānija Mateka-Sendsa un viņas tautiete no ASV Medisona Kīza. Dalību turnīrā apstiprinājušas arī kanādiete Andresku, amerikāiete Kenina, bijusī pasaules pirmā rakete Viktorija Azarenka no Baltkrievijas, 2017.gada "US Open" čempione Sloeina Stīvensa un 2016.gada olimpiskā čempione Monika Puiga.

Šosezon Čārlstonā WTA raudzes turnīrs bija plānots no 6. līdz 12.aprīlim, bet koronavīrusa izplatības dēļ tas tika atcelts.

Tenisa profesionāļu asociācijas (ATP) un WTA sezona sākotnēji bija apturēta vismaz līdz 7.jūnijam, bet aprīļa sākumā termiņš tika pagarināts līdz 13.jūlijam.

WTA neziņo, ka sezonas atsākšanas punkts ir pārcelts, taču visi jūlija turnīri ir atcelti vai pārcelti. Savukārt ATP sezona nesāksies ātrāk par 31.jūliju.

Koronavīrusa izplatības dēļ aprīļa sākumā tika atcelts šī gada tenisa sezonas "Grand Slam" trešais turnīrs - Vimbldonas čempionāts.

Atklātajā ērā šī būs pirmā reize, kad nenorisināsies prestižais turnīrs. Iepriekšējo reizi tenisisti Vimbldonas kortos neizgāja no 1940. līdz 1945.gadam, kad norisinājās Otrais pasaules karš. Tāpat turnīrs nenotika no 1915. līdz 1918.gadam Pirmā pasaules kara laikā.

Tikmēr sezonas otrais "Grand Slam" turnīrs - Francijas atklātais čempionāts - no vasaras sākuma pārcelts uz rudeni. Savukārt lēmums par šī gada ASV atklātā čempionāta norisi varētu tikt pieņemts jūnijā.

Uz augšu
Back