Austrijas Veselības ministrija dod zaļo gaismu F-1 sezonas sākšanai

LETA/DPA
Austrijas Veselības ministrija dod zaļo gaismu F-1 sezonas sākšanai
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Formula 1 pilots Lūiss Hamiltons ziemas testos
Formula 1 pilots Lūiss Hamiltons ziemas testos Foto: SIPA/Scanpix

Austrijas Veselības ministrija sestdien apstiprināja sporta drošības un higiēnas noteikumus sacensībām aiz slēgtām durvīm, tādējādi jūlijā Špīlbergas trasē varēs sākties 2020.gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta sezona. Pirmie divi posmi Austrijā notiks 5. un 12.jūlijā.

Ņemot vērā noteikumus, visiem pilotiem un komandu personālam pirms ierašanās Austrijā tiks veikti Covid-19 testi. Komandas dzīvos atsevišķās viesnīcās, bet trasē nevarēs atrasties vairāk nekā 2000 personas.

Austrijas veselības ministrs Rūdolfs Anšobers uzteica F-1 piedāvāto drošības konceptu, kas paredz niansētus noteikumus un augstu aizsardzības līmeni. "Nozīmīgs faktors ir rīkotāju, kā arī reģionālo un vietējo varasiestāžu sadarbība," pauda Anšobers.

Pirmie desmit sezonas posmi ir atcelti vai pārcelti, bet F-1 organizatori cer līdz decembrim aizvadīt 18 no 22 paredzētajiem etapiem.

Pēc posmiem Austrijā nākamajā nedēļas nogalē notiktu etaps Budapeštā, kam sekotu divas sacīkstes Silverstounas trasē Lielbritānijā. Turpinājumā paredzēts Spānijas "Grand Prix",  bet tālāk pirms došanās ārpus Eiropas kalendārā ir posmi Beļģijā un Itālijā. 

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu