Vēl vienā Latvijas futbola klubu pārbaudes spēlē Igaunijā uzvarētāju nenoskaidro

Spēles epizode mačā starp Jūrmalas "Spartaku" un "Valmieru".

FOTO: https://www.facebook.com/fkspartaks/

Latvijas futbola virslīgas komandas "Valmiera" un Jūrmalas "Spartaka" savstarpējā pārbaudes spēle sestdien noslēdzās ar rezultātu 2:2 (2:1).

Valmieriešiem vārtus guva Toluvalase Arokodare un Motezs Zadems, bet jūrmalniekiem izcēlās Arjagners Smits un Ņūtons Viljamss.

Šobrīd Latvijā nevar aizvadīt mačus, tāpēc pārbaudes spēle norisinājās Igaunijas dienvidaustrumu pilsētā Elvā.

"Optibet" futbola virslīgas sezonai bija jāstartē 13.martā, bet dienu iepriekš tika paziņots, ka Latvijā ieviesīs ārkārtas stāvokli. Vēl 12.martā tika pieļauts scenārijs, ka turnīra pirmās spēles tiks aizvadītas pie tukšām tribīnēm, bet situācija strauji mainījās un nākamās dienas rītā virslīgas čempionāta sākums tika atcelts.

Pēc valdības 21.maija lēmuma, kas paredz, ka ar 1.jūniju dažādās jomās, tostarp sportā, tiks mīkstināti ierobežojumi, kas iepriekš noteikti koronavīrusa izplatības dēļ, futbola virslīgas sezonas atsākšanās tiek plānota jūnijā. Lai kvalitatīvi aizvadītu trīs apļus, meistarsacīkstēm jāsākas ne vēlāk par jūnija pirmo pusi.

Šajā sezonā virslīgā startēs desmit komandas, kas ir par vienu vairāk nekā pērn, bet par divām vairāk nekā aizpērn. Laukumos šogad dosies "Riga", RFS, "Ventspils", "Valmiera", Jūrmalas "Spartaks", "Liepāja", "Jelgava", "Daugavpils", "Metta" un "Tukums 2000"/TSS.

Pērn par Latvijas čempioni tika kronēta "Riga", bet savu pirmo trofeju kluba vēsturē ieguva RFS, kas uzvarēja valsts kausa izcīņā.

Uz augšu