Bagatska vadītais "Kyiv" atsakās no FIBA Čempionu līgas grupu turnīra

Ainars Bagatskis FOTO: FIBA.com

Latvijas trenera Ainara Bagatska vadītais basketbola klubs "Kyiv", atteicies no dalības Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Čempionu līgas grupu turnīrā, mēģinās tajā iekļūt ar kvalifikācijas spēlēm, piektdien vēsta Ukrainas informācijas aģentūra UNN.

Ukrainas nacionālās izlases un Kijevas kluba galvenais treneris Ainars Bagatskis intervijā portālam "Meta-ratings.com.ua" paziņoja, ka galvaspilsētas klubs ir uzaicināts piedalīties FIBA ??Čempionu līgas grupas turnīrā, taču atteicies koronavīrusa pandēmijas iespējamo finansiālo seku dēļ.

"Mums bija priekšlikums spēlēt Čempionu līgā, uzreiz grupas posmā, bet teiksim atklāti - tā ir pilnīgi citas klases komplektācija jau no paša sākuma," stāsta Latvijas speciālists.

"Tagad, kad mēs tikko tuvojamies karantīnas beigām, tērēt daudz naudas ir ļoti riskanti, pat ja tāda ir," viņš saka. "Neviens nezina, kas notiks tālāk ar sponsoriem, ar spēlētāju un viņu aģentu prasībām, pat ar pašu koronavīrusu. Varbūt būs otrais vilnis, kas zina?"

Bagatskis piebilst, ka Kijevas komanda joprojām var iekļūt Čempionu līgā.

"Pagaidām plānojam darīt tā, kā pagājušajā gadā, tas ir, spēlēt Čempionu līgas kvalifikācijā, un tur mēs jau rīkosimies atbilstoši situācijai," skaidro treneris. "Ja mēs kvalifikāciju nepārvarēsim, mēģināsim tikt vēl tālāk FIBA ??Eiropas kausa izcīņā. Lai gan es personīgi domāju, ka šogad mēs nostartējām daudz labāk, nekā gaidīts. Ja mēs nepatrāpītos pa rokai Turcijas klubam Karšijakas "Pinar", kas zina, varbūt mēs būtu tikuši vēl tālāk?", retoriski vaicā treneris, kurš ar savu komandu tika līdz FIBA Eiropas kausa ceturtdaļfinālam.

Tāpat kā "Kyiv" kausa ceturtdaļfinālu sasniedza arī "Ventspils" un Arta Ates pārstāvētais Rumānijas klubs Klužas-Napokas "U-Banca Transilvania".

Uz augšu
Back