Šneps atstāj LBS ģenerālsekretāra amatu

Šneps atstāj LBS ģenerālsekretāra amatu
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Edgars Šneps
Edgars Šneps Foto: Edijs Pālens/LETA

Ilggadējam Latvijas Basketbola savienības (LBS) ģenerālsekretāram Edgaram Šnepam atvadoties no  amata, jauns ģenerālsekretārs varētu tikt ievēlēts pēc 11.jūnijā plānotās LBS valdes sēdes, piektdien ziņoja Latvijas Televīzija.

Par savu nodomu atstāt LBS ģenerālsekretāra amatu bijušais Latvijas izlases spēlētājs paziņoja 20.janvārī, dienu pirms jaunā LBS prezidenta Raimonda Vējoņa ievēlēšanas amatā.

"Domāju, ka šo situāciju atrisināsim līdz Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) Eiropas zonas ģenerālajai asamblejai, kas bija plānota maija vidū, bet diemžēl nenotika," notikumu gaitu Latvijas Televīzijai skaidroja Šneps. "Pirmkārt, izpalika jaunās vadības iepazīstināšana ar Eiropu (FIBA Eiropas zonas organizāciju), otrkārt, krīzes laikā nepamet iesāktās lietas, un, treškārt, kas varbūt ir pats galvenais, mēs šobrīd esam dīkstāvē, kuras laikā mums ir aizliegts pieņemt jaunus darbiniekus."

Latvijas Televīzija ziņo, ka jaunu ģenerālsekretāru LBS izvēlēsies pēc 11.jūnija valdes sēdes, kas notiks tūlīt pēc ārkārtas situācijas atcelšanas Latvijā.

Kopš 2009.gada janvāra Šneps ieņēma LBS viceprezidenta amatu, bet jau aprīlī pēc Edgara Jaunupa atlūguma, kas iesniegts ar mērķi kandidēt Rīgas domes vēlēšanās, ģenerālsekretāra amatu sāka pildīt Šneps, kurš šobrīd ir arī FIBA Eiropas zonas valdes loceklis.

"FIBA Eiropas zonas valdē esmu ievēlēts ar termiņu līdz 2023.gadam, tā kā arī šajā amatā nodrošināšu kādu tiltu starp Latvijas un Eiropas basketbolu," stāsta basketbola funkcionārs.

Latvijas Televīzija ziņo, ka 11.jūnija valdes sēdē no, kā liecina neoficiāla informācija, četriem kandidātiem varētu tikt izvēlēts arī jauns Latvijas Basketbola līgas (LBL) direktors.

Tēmas
Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu