Desmitie Jūrmalas skriešanas svētki izziņo norises laiku un sāk reģistrāciju

TVNET Sports
Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments
Jūrmalas skriešanas svētki
Jūrmalas skriešanas svētki Foto: Publicitātes foto

Jūrmalas skriešanas svētki šogad norisināsies 27. septembrī, portālu TVNET informēja organizatori.

Jau desmito reizi pieaugušajiem un bērniem būs iespēja sacensties vairākās skriešanas un nūjošanas distancēs, kā arī piedalīties virknē izklaidējošu pasākumu Jūrmalas svaigajā gaisā un pludmales smiltīs. Jūrmalniekiem dalība pasākumā būs bez maksas, taču visi interesenti jau laikus aicināti reģistrēties mājaslapā maratoni.lv.

Pielāgojoties valstī noteiktajiem pasākumu ierobežojumiem, Jūrmalas skriešanas svētki, kas sākotnēji bija plānoti šī gada pavasarī, pārcelti uz 27. septembri. Skriešanas un nūjošanas entuziasti aicināti reģistrēties pasākumam, izvēloties kādu no distancēm. Kopējā skrējiena distance ir veidota apļos, gar pašu jūras krastu, tādējādi nodrošinot kāju un muguras veselībai labvēlīgu smilšu segumu. Pieaugušajiem skrējējiem būs iespēja mērot 5 vai 10 km garu distanci, savukārt nūjotāji varēs izvēlēties soļot šo pašu 5 vai 10 km distanci vai izmēģināt savus spēkus 21 km garā trasē.

Īpašs sacensību posms būs atvēlēts bērnu skrējienam, kurā varēs startēt mazie sportošanas entuziasti līdz 12 gadu vecumam. Arī šī 0,5 līdz 1 km garā trase vedīs tikai pa smiltīm ar skaistiem skatiem jūras krastā. Ikviens dalībnieks, kurš 27. septembrī finišēs, saņems īpašu piemiņas medaļu.

Paralēli sacensībām pasākuma dalībnieki un apmeklētāji turpat Majoru pludmalē varēs baudīt arī dažādas radošas un aktīvas izklaides aktivitātes, muzikālus priekšnesumus, kā arī vērot grandiozu uzvarētāju apbalvošanu, jo ik gadu pasākumā startē arī pazīstami augstas klases skrējēji un Latvijas rekordisti. Sacensību uzvarētāji saņems balvas no organizatoriem un svētku atbalstītājiem.

"Priecājamies svinēt jau desmito skriešanas svētku gadu un esam gandarīti, ka sportotāju kļuvis ievērojami vairāk. Tas īpaši manāms šajā neparastajā laikā, kad arvien vairāk cilvēku sāk domāt par savu veselību un labsajūtu, pievēršoties aktīvam dzīvesveidam. Šoreiz priekšā ir visa vasara, lai svētkiem pilnvērtīgi sagatavotos ne tikai mēs, bet ikviens fizisku aktivitāšu cienītājs - arī tie, kas tikai nupat sākuši trenēties," saka pasākuma organizatoru pārstāvis Arnis Lazdiņš.

Nupat atvērta reģistrācija dalībai Jūrmalas skriešanas svētkos – pieteikties iespējams līdz 24. septembrim mājaslapā. To būs iespējams izdarīt arī uz vietas pasākuma dienā, 27. septembrī. Jūrmalas iedzīvotāju kartes īpašniekiem visās distancēs un bērniem vecumā līdz 7 gadiem bērnu skriešanas distancēs dalība pasākumā bez maksas. Reģistrējoties līdz 30. jūnijam, dalības maksa ir zemāka.

Sacensības rīko organizatori ar ilggadēju pieredzi - maratoni.lv un Jūrmalas pilsēta sadarbībā ar Latvijas Tautas sporta asociāciju. Pasākumu svaigā gaisā pie jūras ik gadu apmeklē simtiem aktīvā dzīvesveida piekritēji, ģimenes ar bērniem un profesionāli sportisti.

Facebook Draugiem Twitter Whatsapp
Comments

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu