Šabala ar vārtiem izrauj "Sūduva" komandai uzvaru

Valērijs Šabala (pa kreisi).

Latvijas uzbrucējs Valērijs Šabala svētdien guva vārtus Lietuvas A līgas futbola čempionāta spēles otrā puslaika kompensācijas laika priekšpēdējā minūtē, izraudams Marijampoles "Sūduva" komandai uzvaru.

Šabalas un pussarga Gļeba Kļuškina pārstāvētā  "Sūduva" viesos ar 1:0 (0:0) uzveica Kauņas "Žalgiris" futbolistus.

Abi Latvijas futbolisti spēlē iesaistījās otrajā puslaikā - Kļuškins nāca uz maiņu 69.minūtē, bet Šabala 81.minūtē.

Šabala vārtus guva kompensācijas laika otrajā minūtē, kad bumba pēc Kļuškina sitiena rikošetā nonāca viņa rīcībā. Latvijas uzbrucējs ar krūtīm nolika bumbu pa sitienam un trieca to vārtos, panākdams 1:0.

Šabalam šie ir pirmie vārti Lietuvas čempionātā.

"Sūduva" ar 19 punktiem septiņās spēlēs ieņem pirmo vietu turnīra tabulā, bet par sešiem punktiem un vienu maču mazāk ir Viļņas "Žalgiris" futbolistiem. A līgā šajā sezonā spēlē sešas komandas, kas aizvadīs vien 20 spēļu turnīru 30 maču vietā.