Noskaties: Mesi skaistā veidā gūst savus 700. vārtus

Lionels Mesi
Lionels Mesi Foto: Reuters/ScanPix

Argentīnas izlases un Spānijas futbola kluba "Barcelona" zvaigzne Lionels Mesi otrdien guva savus 700. vārtus karjerā, turklāt viņam precīzais sitiens padevās skaistā manierē.

"Barcelona" otrdien savā laukumā Spānijas čempionāta ("La Liga") mačā ar rezultātu 2:2 (1:1) spēlēja neizšķirti pret Madrides "Atletico" vienību.

11. minūtē "Atletico" uzbrucējs Djegu Kosta ieraidīja bumbu savos vārtos, bet pēc astoņām minūtēm Sauls Nigess ar 11 metru soda sitienu panāca neizšķirtu.

50. minūtē Mesi guva vārtus, izpildot 11 metru soda sitienu Panenkas manierē. Pirmais šādi "pendeles" izpildīja Čehoslovākijas futbolists Antonīns Panenka.

Mesi karjerā nu ir guvis 700 vārtus - 630 precīzi sitieni "Barcelona" sastāvā, 70 vārti Argentīnas izlases labā.

Tikai 24 no 700 vārtiem Mesi guvis ar galvu. Vairums precīzo sitienu izpildīti ar kreiso kāju - 582.

Ar Mesi karjeras 700. vārtiem nebija gana, lai "Barcelona" pārspētu "Atletico". Spēles 62. minūtē Nigess realizēja 11 metru soda sitienu, panākot neizšķirtu 2:2.

"Barcelona" ar 70 punktiem 33 spēlēs ieņem otro vietu "La Liga" turnīra tabulā, par punktu atpaliekot no līderes Madrides "Real", kas aizvadījusi 32 mačus.

"Atletico" ar 59 punktiem 33 spēlēs ierindojas trešajā vietā Spānijas čempionāta kopvērtējumā. Kopumā paredzētas 38 spēļu kārtas.

Iepriekšējās piecās sezonās četrreiz triumfējusi "Barcelona", bet vienreiz "Real" - 2016./17. gada sezonā.