Treniņu centru slēdz arī Maiami "Heat"

FOTO: AP/Scanpix

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienībā Miami "Heat" īsā laika posmā konstatēti jau divi inficēšanās gadījumi ar koronavīrusu, kā rezultātā slēgta kluba treniņu zāle.

Par situāciju "Heat" nometnē piektdien vēstīja laikraksts "Fort Lauderdale Sun Sentinel".

Laikraksts ziņo, ka turpmākajās dienās pirms došanās uz sezonas noslēguma daļu Orlando, "Heat" komandā Covid-19 testi tiks veikti katru dienu.

Zināms, ka līdz 8.jūlijam, kad paredzēta došanās uz Orlando, "Heat" spēlētāji vairs neaizvadīs individuālos treniņus.

Lai arī komanda neatklāja, kurš spēlētājs inficējies ar koronavīrusu, laikraksts noskaidrojis, ka tas bijis viens no starta piecinieka spēlētājiem.

Pagājušajā nedēļā pēc konstatētiem saslimšanas gadījumiem savas treniņu zāles slēdza arī Denveras "Nuggets" un latvieša Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets". Savukārt piektdien šādu pašu soli spēra arī viena no līgas favorītēm Losandželosas "Clippers".

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka NBA koronavīrusa testēšanas otrajā kārtā Covid-19 konstatēts deviņiem no 344 pārbaudītajiem basketbolistiem.

Testēšanas otrā kārta notika no 24. līdz 29.jūnijam. Ņemot vērā pirmās kārtas rezultātus, kopumā pozitīvi Covid-19 testi bijuši 25 no 351 basketbolista.

Tāpat NBA ziņo, ka ar Covid-19 inficējušies desmit no 884 komandu darbiniekiem.

NBA sezona atsāksies 31.jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.

Sezonas noslēguma turnīra aizvadīšana Orlando daudzos radījusi bažas, jo vēl ceturtdien Floridas štatā tika konstatēti vairāk kā 10 000 jauni saslimšanas gadījumi, kas ir lielākais skaits kopš pandēmijas sākuma.

Uz augšu