"Atletico" grūta uzvara dod ceļazīmi uz UEFA Čempionu līgu

LETA/DPA
Djego Kosta
Djego Kosta Foto: AFP / Scanpix

Madrides "Atletico" sestdien izcīnīja uzvaru Spānijas futbola čempionāta 36.kārtas spēlē, nodrošinot vietu pirmajā četriniekā.

Madridieši savā laukumā ar 1:0 (0:0) pārspēja Seviljas "Real Betis".

"Atletico" pirmajā puslaikā divreiz ieraidīja bumbu taisnstūrī, taču abas reizes vārtu guvumi netika ieskaitīti. Vispirms Anhels Korrea nospēlēja ar roku, bet pēc tam Alvaro Morata atradās aizmugurē.

Otrajā puslaikā, 57.minūtē, Mario Ermoso pēc sarkanās kartītes nopelnīšanas atstāja mājiniekus mazākumā. Tas gan netraucēja "Atletico" izcīnīt uzvaru, jo 74.minūtē pēc soda sitiena precīzi ar galvu sita Djego Kosta.

Sestdien "Barcelona" viesos ar 1:0 (1:0) pārspēja Valjadolidas "Real", turpinot pakaļdzīšanos Madrides "Real", kas savu 36.kārtas cīņu aizvadīs pirmdien, izbraukumā mērojot spēkus ar "Getafe".

Ar 80 punktiem pēc 35 kārtām pirmo vietu ieņem Madrides "Real", par punktu mazāk ir "Barcelona", 66 punkti ir Madrides "Atletico", bet 63 punktus guvusi "Sevilla". 57 punktus nopelnījusi "Villarreal", bet vadošo sešinieku ar 53 punktiem noslēdz "Getafe".