Kurucs un Pasečņiks spēlē rezultatīvi NBA pārbaudes mačos (1)

Rodions Kurucs
Rodions Kurucs Foto: Reuters/ScanPix

Rodions Kurucs un Anžejs Pasečņiks demonstrējuši rezultatīvu sniegumu Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pirmajā pārbaudes spēlē Orlando.

Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets" komanda piedzīvoja smagu zaudējumu, ar rezultātu 68:99 piekāpjoties Ņūorleānas "Pelicans".

Latvijas basketbolists mačā iesaistījās no rezervistu soliņa un nospēlēja 20 minūtes. Kurucs guva 10 punktus (2p. 2/3, 3p. 2/5), izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, reizi rezultatīvi piespēlēja, pārtvēra trīs bumbas, bloķēja vienu metienu, četrreiz kļūdījās un nopelnīja četras personiskās piezīmes. Viņa +/- rādītājs bija -17.

Rezultatīvāko sniegumu Bruklinas vienībā demonstrēja bosniešu aizsargs Džanans Musa, kurš iemeta 11 punktus.

"Nets" Orlando atrodas bez vairākiem pamatsastāva spēlētājiem, tāpēc sezonas turpinājumā Kuruca loma komandā, visticamāk, būs lielāka nekā tā bija līdz pārtraukumam.

Tikmēr Pasečņika pārstāvētā Vašingtonas "Wizards" ar rezultātu 82:89 piekāpās Denveras "Nuggets".

Latvijas centra spēlētājs spēli sāka no rezervistu soliņa. Laukumā viņš pavadīja 16 minūtes un 58 sekundes, kuru laikā guva septiņus punktus (2p. 3/6, 3p. 0/1, s.m. 1/2), savāca piecas bumbas zem groziem, veica divas rezultatīvas piespēles, pieļāva vienu kļūdu, saņēma divas piezīmes. Pasečņika +/- rādītājs bija -7.

"Wizards" rindās Rui Hačimura iemeta 18 punktus un izcīnīja 9 atlēkušās bumbas. Abos rādītājos viņš bija labākais Vašingtonas komandā.

Sezonas turpinājumā "Wizards" komandai nepalīdzēs Dāvis Bertāns.

Kristapa Porziņģa pārstāvētā Dalasas "Mavericks" komanda pirmo pārbaudes spēli aizvadīs naktī uz piektdienu, kas spēkiem mērosies ar Losandželosas "Lakers".

NBA sezona atsāksies 30. jūlijā ar 22 komandu līdzdalību, tām tiekoties "Disney's ESPN Wide World of Sports Complex" telpās Orlando.