Svarcēlāja Rebeka Koha pārgājusi islāmā

TVNET Sports
Facebook Draugiem X Whatsapp
Rebeka Koha kļuvusi par musulmanieti
Rebeka Koha kļuvusi par musulmanieti Foto: Instagram

Latvijas svarcelšanas zvaigzne Rebeka Koha svētdien sociālajā vietnē "Instagram" paziņojusi, ka kļuvusi par musulmanieti. Viņa arī izdzēsusi visas savas bildes, kā arī aicinājusi citus cienīt viņas izvēli un turpmāk nepublicēt attēlus, kurā redzami viņas mati vai kādas atsegtas ķermeņa daļas.

Koha raksta, ka viņa pieņēmusi lielu lēmumu, par kuru jūtas laimīga un pateicīga, kā arī ir pārliecināta, ka rīkojas pareizi. 

Viņa lūdz citus respektēt šo lēmumu un aicina paklusēt tos, kuriem par šādu izvēli nav sakāms nekas labs. 

Kā pieņemts musulmaņu tradīcijās, Koha lūdz citus nepublicēt un publiski nedalīties ar fotogrāfijām, kurās redzami meitenes mati vai atklātas ķermeņa daļas, piemēram, rokas, kakls, kājas. 

Kā ziņots, Koha šopavasar saderinājusies ar Katarā dzimušo diska metēju Moazu Mohamedu Ibrahimu. Abu attiecības sākušās aptuveni pirms astoņiem mēnešiem, kad abi iepazinās sacensību laikā. 

"Iespējams, tā bija mīlestība no pirmā acu skatiena. Atradu viņu "Instagram", piesekojām viens otram un 30. decembrī sākām sarakstīties. Kopš tā brīža nepaiet ne dienas, kad mēs nebūtu sazinājušies," romantisko stāstu žurnālam "Privātā Dzīve" šā gada martā atklāja svarcēlāja.  

Jau maijā Koha paziņoja par saderināšanos. 

View this post on Instagram

Dear friends, followers and just everybody! I made a big decision in my life! And all I can tell is that I’m happy and thankful about it☺️I’m sure for myself that I did the right thing❤️ The only thing what I’m asking about is RESPECT and if you have nothing good to say you can leave and better remain silent!? Today is a special day for me, because I became a Muslim?? At 3:48pm I did the Shahada(which is a declaration of faith aka converting) and entered Islam?? from here I believe that the new and beautiful chapter of my life can begin ???? ‼️As I’m a muslim now I would like to ask you to not post and share any pictures of me (if you have ofc) anywhere for a public use where is seen my hair and/or body(arms, neck, legs).‼️ Thanks to those who supports me and stays with me no matter what! Alhamdulillah, wishing you all the best and God bless all of you❤️ #muslim #hijab #hijabigirl #converting

A post shared by Rebeka Koha (@rebeka_koha) on

Facebook Draugiem X Whatsapp

Tēmas

Redaktors iesaka
Jaunākie raksti
Nepalaid garām!
Uz augšu