Bļugeram un "Penguins" zaudējums papildlaikā pret "Flyers" (1)

Zaudējumu vienīgajā pārbaudes spēlē pirms Nacionālās hokeja līgas (NHL) sezonas turpinājuma pagājušajā naktī piedzīvoja Teodora Bļugera pārstāvētā Pitsburgas "Penguins" komanda.

"Penguins" hokejisti Toronto ar 2:3 papildlaikā atzina Filadelfijas "76ers" pārākumu.

Bļugers laukumā pavadīja 13 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divreiz meta pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Uzvaru Filadelfijas komandai papildlaika trešajā minūtē nodrošināja Skots Lotons, kurš realizēja izgājienu viens pret vienu.

25 gadus vecais Bļugers šosezon laukumā devies visās 69 "Penguins" komandas regulārā čempionāta spēlēs, kurās izcēlies ar deviņiem vārtu guvumiem un 13 rezultatīvām piespēlēm. Viņa lietderības koeficients ir +2.

"Penguins" komandai šī bija vienīgā pārbaudes spēle pirms sezonas turpinājuma.

Pitsburgas hokejisti kvalifikācijas kārtā par iekļūšanu Stenlija kausa izcīņā līdz trim uzvarām Toronto spēkiem mērosies ar Monreālas "Canadiens". Pirmais mačs paredzēts naktī uz svētdienu (Latvijas laiks).