Pasečņiks nespēlē "Wizards" zaudējumu sērijas turpinājumā

Vašingtonas "Wizards" un Indiānas "Pacers" basketbolisti centra iemetienā
Vašingtonas "Wizards" un Indiānas "Pacers" basketbolisti centra iemetienā Foto: AFP/SCANPIX

Latvijas basketbolists Anžejs Pasečņiks palika rezervē, kamēr Vašingtonas "Wizards" komanda Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) regulārā čempionāta spēlē piekāpās Indiānas "Pacers".

"Wizards" pirmdien Orlando ar rezultātu 100:111 (21:20, 26:36, 21:34: 32:21) zaudēja spēlē pret "Pacers".

Vašingtonas vienība piedzīvoja trešo zaudējumu trīs spēlēs, kopš sezona tika atsākta pēc Covid-19 pandēmijas pārtraukuma.

Otro reizi pēdējos trīs mačos Pasečņiks visu spēli palika uz "Wizards" vienības rezervistu soliņa un laukumā nedevās.

"Wizards" otrajā ceturtdaļā bija vadībā ar rezultātu 38:31, taču turpinājumā "Pacers" veica 20:2 izrāvienu, pārņemot iniciatīvu šajā duelī.

Uzvarētāju labā 34 punktus guva Tīdžejs Vorens, 20 iemeta Malkoms Brogdons, bet pa 17 pievienoja Ārons Holidejs un Mailss Tērners.

"Wizards" sastāvā rezultatīvākais bija centrs Tomass Braients, kurš guva 20 punktus un izcīnīja 11 atlēkušās bumbas.

17 punktus Vašingtonas labā guva Džeroms Robinsons, bet 16 pievienoja Šabazs Neipjērs.

"Wizards" bilance ir 24 uzvaras un 43 zaudējumi. Vašingtonas komanda patlaban ierindojas 9. vietā Austrumu konferences kopvērtējumā.

Savukārt "Pacers" kontā ir 41 uzvara un 26 zaudējumi. Indiānas klubs Austrumos ierindojas 4. pozīcijā.