Latvijas hokejists Bindulis no Ziemeļamerikas pārceļas uz Vāciju

Kristofers Bindulis

FOTO: Amanda Bouena

Latvijas hokeja izlases aizsargs Kristofers Bindulis karjeru nolēmis turpināt Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) vienībā Krēfeldes "Pinguine", kurā savulaik vairākus gadus spēlēja Herberts Vasiļjevs, vēsta klubs.

Aizsargs pagājušo sezonu pavadīja Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) vienībā Dienvidkarolīnas "Stingrays". ECHL vienības rindās aizsargs laukumā devās 50 spēlēs, tajās atzīmējoties ar sešiem vārtiem un 17 rezultatīvām piespēlēm.

"Uz Krēfeldi devos, lai uzlabotu savu spēli un mācītos no zinošiem speciālistiem," klubs citē aizsargu. "Jau iepriekš biju daudz dzirdējis par hokeja kultūru šajā pilsētā."

"Vienmēr ir patīkami spēlēt savu fanu priekšā. Tagad vien atliek cerēt, ka šogad būs sezona."

Tikmēr vienības galvenais treneris Glens Hanlons izcēla latvieša auguma parametrus un iegūto pieredzi. 

"Kristofers ir nopietns papildinājums mūsu komandā. Neraugoties uz viņa vecuma, aizsargs jau ieguvis pieredzi pieaugušo izlasē, tāpat viņam piemīt labi auguma parametri. Domāju, ka Kristofers labi iederēs arī mūsu uzbrukuma spēlē," pauda speciālists. "Viņš ir motivēts kļūt labāks, tāpēc nešaubos, ka fani iemīlēs Kristoferu."

Zīmīgi, ka 12 sezonas Krēfeldes klubā iepriekš pavadījis Herberts Vasiļjevs. Desmit sezonās viņš uz krūtīm nēsāja kapteiņa uzšuvi.

2013./14.gada sezonā Bindulis aizvadīja savu pirmo sezonu Ziemeļamerikas junioru hokeja līgā (NAHL), kurā kopumā nospēlēja 137 spēles, iekrājot 63 rezultativitātes punktus (11+52). 

Vēlāk viņš vienu sezonu pavadīja Nacionālās koledžu sporta asociācijas (NCAA) vienībā "Lake Superior State University", bet 2017./18.gada sezonā viņš jau atradās Amerikas Hokeja līgas (AHL) kluba Hēršijas "Bears" paspārnē.

2017.gadā Bindulis ar Latvijas izlasi devās uz pasaules čempionātu, kur aizvadīja piecas spēles un ar rezultativitāti neizcēlās. Iepriekš viņš pārstāvējis arī U-18 un U-20 jauniešu izlases.

Uz augšu
Back