Sieviešu volejbola izlase bez trim pamatsastāva spēlētājām Igaunijai piekāpjas arī otrajā pārbaudes spēlē

FOTO: Publicitātes foto

Latvijas sieviešu volejbola izlase trešdien Paidē, spēlējot bez Ineses Jursones, Terēzes Hrapānes un Lienes Šimkuses, zaudēja Igaunijai arī otrajā no trim pārbaudes spēlēm. 

Mača rezultāts 0-3 (22:25, 17:25, 22:25), bet spēlēts tika arī ceturtais sets, kura galotnē ar 27:25 pārākas bija igaunietes.

Spēli Latvijas izlasei šoreiz sāka Elvita Dolotova, Elza Smilškalne, Kristīne Dzierkale, Anija Jurdža, Ingrīda Šveigere un Lāsma Ozola, kā arī "libero" Elīna Zvaigzne un Linda Šteinberga, bet spēles gaitā pie teikšanas tika 13 no 16 protokolā ierakstītajām spēlētājām.

Rezultatīvākā viešņu rindās ar 12 punktiem bija Vlada Pridatko, pa 10 punktiem Šveigerei un Ozolai, 9 punkti Smilškalnei, 7 – Dzierkalei un 6 – Jurdžai.

Mājiniecēm Kertu Lāka pirmajos trijos setos sakrāja 23 punktus, uzbrūkot ar 60% precizitāti.

"Spēles plāns paredzēja uzservēt agresīvāk nekā vakar, jo vakar serves īsti nelidoja un bija daudz kļūdu," par spēli saka 18 gadus vecā Latvijas izlases cēlāja Elza Reknere. "Šodien tas izdevās, uzservējām agresīvāk, apgrūtinājām pretinieču uzbrukumu, un līdz ar to pašām bija nedaudz vieglāk spēlēt."

Ceturtdien spēle Paidē sāksies pulksten 12:00. To tiešraidē varēs vērot Igaunijas Volejbola federācijas "Facebook" platformā.

Paidē skatītājiem, kuru skaits tomēr tiek limitēts, ieeja ir bez maksas.

Latvijas izlases pretinieces Eiropas meistarsacīkšu kvalifikācijas turnīrā ir Slovēnija, Čehija un Bosnija un Hercegovina. Plānots, ka spēles divos riņķos notiks janvārī.

Finālturnīrs plānots 2021. gada augustā un septembrī Serbijā, Horvātijā, Bulgārijā un Rumānijā. Četras mājinieču izlases un astoņas labākās iepriekšējo Eiropas meistarsacīkšu komandas Turcija, Itālija, Polija, Nīderlande, Vācija, Krievija, Beļģija un Azerbaidžāna vietu Eiropas 24 labāko komandu skaitā jau ir nodrošinājušas. Atlikušās 12 vietas finālturnīrā ieņems sešu grupu uzvarētājas un otro vietu ieguvējas.

Uz augšu
Back